Treść opublikowana przez adam7
-
co się dzieje z klimatyzację w Audi A4 B6?
oring to nie problem, można dobrać. ale kompresor to są już koszty. wg komputera wyszło kompresor, tylko chodzi o to że econ się nie palił przed i po nabiciu klimy, a po stwierdzeniu uszkodzony kompresor i po spuszczeniu czynnika, po kilku dniach się zapalił. czyżby kompresor ożył? dodam że tu nie sprzęgiełka, tz. jest jakiś elekto coś
-
co się dzieje z klimatyzację w Audi A4 B6?
- co się dzieje z klimatyzację w Audi A4 B6?
cena naprawy, pół auta- co się dzieje z klimatyzację w Audi A4 B6?
jak to mówią, ojojoj- co się dzieje z klimatyzację w Audi A4 B6?
potem dojdzie rozbieranie przodu, czyszczenie, i kolejne 1000- co się dzieje z klimatyzację w Audi A4 B6?
dzięki, tylko jak zaprowadzę na naprawę to okaże się że sama sprężarka to 1200, mówimy o nowej- co się dzieje z klimatyzację w Audi A4 B6?
- co się dzieje z klimatyzację w Audi A4 B6?
jeszcze dodam że z klimą walczyłem kilka lat 2003, nietypowy model- co się dzieje z klimatyzację w Audi A4 B6?
to dotyczy 2004, jak to mówią ostatni wypust. tam nie ma wg. "fachury" sprzęgiełka, coś tam odłączył i jedź pan. diagnoza nowa sprężarka plus czyszczenie, ponad 2000. i nawet nie zarżał do części- co się dzieje z klimatyzację w Audi A4 B6?
tak, tylko po napełnieniu econ się nie świecił przez dwa dni, po opróżnieniu nie świecił się kolejne kilka dni i nagle się zaświecił.- co się dzieje z klimatyzację w Audi A4 B6?
Witam wszystkich, potrzebuję pomocy, może ktoś przerabiał temat. klima chłodziła w poprzednim sezonie, teraz nie, nabita i nic. "fachowiec" stwierdził sprężarka. czynnilk wyciągnięty, a po jakimś czasie, krótkim zapala się eco. wcześniej eco nie pojawiało się. co jest grane?- Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B7
po wymianie sprzęgiełka, napinacza i paska problemy z czołgiem minęły. kierownica chodziła kwadratowo szczególnie na postoju, jest dobrze- Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B7
sprawdź jak zachowuje się pasek napędowy, ten od alternatora. u mnie auto zaczęło chodzić jak czołg, okazało się sprzęgiełko alternatora i może napinacz- Kierownica w Audi A4 B7 nie wraca po wymianie wahaczy
wg. mnie zbieżność i geometria.- Dziwny dźwięk podczas skręcania kierownicą w Audi A4 B7
a sprzęgiełko alternatora się nie kończy, u mnie tak właśnie było. dodatkowo kierownica miała takie "skoki"- Hałas z okolic paska klinowego w Audi A4 B6 1.9 TDI
u mnie jest to samo, gumki w sprężarce? klimę naprawiałem niedawno. dodam że napinacz paska chyba szoruje po plastikowej obudowie bo w tej części jest brązowy nalot- Nie działające tylne głośniki oraz subwoofer w Audi A4 B5
Cześć, miałem taki problem. winą był wzmacniacz.- Problem z odblokowywaniem przednich drzwi pasażera w Audi A4 B6
dzisiaj sprawdzę- Problem z odblokowywaniem przednich drzwi pasażera w Audi A4 B6
witam, mam podobny problem. drzwi od kierowcy otwierają się tyko z kluczyka, z pilota nie- Nowe kompletne zawieszenie przód lemforder do Audi A4 B6. Allegro vs Inter Cars
kupiłem opony w ic w dobrej cenie- Wahacze w Audi A4 B6
Cześć, z jednej i drugiej strony jest to samo. Sikorki ćwierkały że wahacze wymienia się parami, czyli dwa dolne na jedną stronę, a ja mam dwie strony do wymiany. I pytanie, czy jak guma się "rozwelkuizowała" a nie ma luzów to jeszcze można przeciągnąć wymianę? Trochę się obawiam obawiam że może "koło stanąć bokiem"- Wahacze w Audi A4 B6
Witam forumowiczów. Mam pytanie związane z moim problemem. Na dolnym wahaczu zwanym długim(ten co przykręcony jest amortyzator) gumy są w kiepskiej formie, popękane, . I teraz mam pytanie, opcja wymiany tylko wahacza czy całego zawieszenia. 250 tyś. przebiegu i 22 lata zawieszenia (ori). Wymieniałem łączniki, nawet na dzień dzisiejszy tylko jeden, drugi i gumy drążka na dniach, i nic nie puka, stuka. Co byście zrobili bo nie wiem co robić? Chodzi o to że nie ma objawów słuchowych tylko wizualne. Proszę o opinię fachową a nie "w zależności ile masz kasy". Pozdrawiam- Błąd airbag
witam, błędów jeszcze nie sprawdzałem, nie mam czym. ale wyczytałem że jeśli ruszyłem czujnik na włączonym zapłonie to może się tak zdarzyć. witam, błędów jeszcze nie sprawdzałem, nie mam czym. ale wyczytałem że jeśli ruszyłem czujnik na włączonym zapłonie to może się tak zdarzyć. dodam jeszcze że w ostatnim czasie miałem naprawianą klimatyzację i chłodnica była również wymieniana, a z tego co się orientuje to ten czujnik jest między lampą a chłodnicą. może mechanik coś tam namieszał. muszę tam zajrzeć- Błąd airbag
ja mam inny problem. wymieniłem żarówkę w przedniej prawej lampie i zapaliła się na czerwono kontrolka poduszek- Demontaż tapicerki słupka D (Avant)
Cześć, co oznacza umiejętnie - co się dzieje z klimatyzację w Audi A4 B6?