Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adam7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adam7

  1. oring to nie problem, można dobrać. ale kompresor to są już koszty. wg komputera wyszło kompresor, tylko chodzi o to że econ się nie palił przed i po nabiciu klimy, a po stwierdzeniu uszkodzony kompresor i po spuszczeniu czynnika, po kilku dniach się zapalił. czyżby kompresor ożył? dodam że tu nie sprzęgiełka, tz. jest jakiś elekto coś
  2. cena naprawy, pół auta
  3. jak to mówią, ojojoj
  4. potem dojdzie rozbieranie przodu, czyszczenie, i kolejne 1000
  5. dzięki, tylko jak zaprowadzę na naprawę to okaże się że sama sprężarka to 1200, mówimy o nowej
  6. jeszcze dodam że z klimą walczyłem kilka lat 2003, nietypowy model
  7. to dotyczy 2004, jak to mówią ostatni wypust. tam nie ma wg. "fachury" sprzęgiełka, coś tam odłączył i jedź pan. diagnoza nowa sprężarka plus czyszczenie, ponad 2000. i nawet nie zarżał do części
  8. tak, tylko po napełnieniu econ się nie świecił przez dwa dni, po opróżnieniu nie świecił się kolejne kilka dni i nagle się zaświecił.
  9. Witam wszystkich, potrzebuję pomocy, może ktoś przerabiał temat. klima chłodziła w poprzednim sezonie, teraz nie, nabita i nic. "fachowiec" stwierdził sprężarka. czynnilk wyciągnięty, a po jakimś czasie, krótkim zapala się eco. wcześniej eco nie pojawiało się. co jest grane?
  10. po wymianie sprzęgiełka, napinacza i paska problemy z czołgiem minęły. kierownica chodziła kwadratowo szczególnie na postoju, jest dobrze
  11. sprawdź jak zachowuje się pasek napędowy, ten od alternatora. u mnie auto zaczęło chodzić jak czołg, okazało się sprzęgiełko alternatora i może napinacz
  12. wg. mnie zbieżność i geometria.
  13. a sprzęgiełko alternatora się nie kończy, u mnie tak właśnie było. dodatkowo kierownica miała takie "skoki"
  14. u mnie jest to samo, gumki w sprężarce? klimę naprawiałem niedawno. dodam że napinacz paska chyba szoruje po plastikowej obudowie bo w tej części jest brązowy nalot
  15. Cześć, miałem taki problem. winą był wzmacniacz.
  16. witam, mam podobny problem. drzwi od kierowcy otwierają się tyko z kluczyka, z pilota nie
  17. adam7 odpowiedział(a) na adam7 temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć, z jednej i drugiej strony jest to samo. Sikorki ćwierkały że wahacze wymienia się parami, czyli dwa dolne na jedną stronę, a ja mam dwie strony do wymiany. I pytanie, czy jak guma się "rozwelkuizowała" a nie ma luzów to jeszcze można przeciągnąć wymianę? Trochę się obawiam obawiam że może "koło stanąć bokiem"
  18. adam7 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam forumowiczów. Mam pytanie związane z moim problemem. Na dolnym wahaczu zwanym długim(ten co przykręcony jest amortyzator) gumy są w kiepskiej formie, popękane, . I teraz mam pytanie, opcja wymiany tylko wahacza czy całego zawieszenia. 250 tyś. przebiegu i 22 lata zawieszenia (ori). Wymieniałem łączniki, nawet na dzień dzisiejszy tylko jeden, drugi i gumy drążka na dniach, i nic nie puka, stuka. Co byście zrobili bo nie wiem co robić? Chodzi o to że nie ma objawów słuchowych tylko wizualne. Proszę o opinię fachową a nie "w zależności ile masz kasy". Pozdrawiam
  19. adam7 odpowiedział(a) na tomcio2512 temat w Audi A4 B6/B7
    witam, błędów jeszcze nie sprawdzałem, nie mam czym. ale wyczytałem że jeśli ruszyłem czujnik na włączonym zapłonie to może się tak zdarzyć. witam, błędów jeszcze nie sprawdzałem, nie mam czym. ale wyczytałem że jeśli ruszyłem czujnik na włączonym zapłonie to może się tak zdarzyć. dodam jeszcze że w ostatnim czasie miałem naprawianą klimatyzację i chłodnica była również wymieniana, a z tego co się orientuje to ten czujnik jest między lampą a chłodnicą. może mechanik coś tam namieszał. muszę tam zajrzeć
  20. adam7 odpowiedział(a) na tomcio2512 temat w Audi A4 B6/B7
    ja mam inny problem. wymieniłem żarówkę w przedniej prawej lampie i zapaliła się na czerwono kontrolka poduszek
  21. Cześć, co oznacza umiejętnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.