Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomaszab67

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Już rozebrałem i wymieniłem jeszcze raz uszczelniacze żeby być pewnym i wygląda na to że z kół bo uszczelniacze suche a jakby puszczała uszczelka pod nastawnikiem to by się lało tylko po silniku a nie na koła. Im większe ciśnienie oleju tym bardziej się leje. Jak nie znajdę uszczelek to wymienię te koło i zobaczy się tylko to będzie droga zabawa bo koło nie jest tanie a pewności że nie będzie ciekło nie ma
  2. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Właśnie że rozrząd złożony i samochód działa ok tylko że mam problem z cieknącym olejem. Na wolnych minimalne kropki oleju takjakby z pod koła wyrzuca a po dodaniu gazu już jest wszystko mokre w oleju. Uszczelka i uszczelniacze nowe
  3. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Może koła były w dużo lepszym stanie niż moje. Mam jeszcze gdzie mogę dostać uszczelki do tych kół ??
  4. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Znalazłem przyczynę. Rozrząd składałem dobrze tylko problemem był nastawnik faz który był z prawej głowicy. Nastawniki nie są takie same i jest duża różnica między lewym a prawym. Także czekam na nowy i składam i ma działać a idealnie na zero to można na nowych kołach zrobić a nie na używanych które mają wybite blokady tak myślę.
  5. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Ustawiałem ten rozrząd z 19 razy i poniżej 16 nie zeszło ani razu. Może to wina nastawnika faz że jest założony inny z prawej głowicy na lewą? Tak było przed demontażem rozrządu
  6. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Ustawiłem. Jest prawie idealnie. Widać dużą różnicę na +. Jest błąd czujnika walka tylko nie wiem którego
  7. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
  8. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Będę w domu to zrobię zdjęcia jak to wyglada
  9. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Blokady pasują tylko dlaczego się przestawia wałek po złożeniu rozrządu?
  10. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Podejrzewam że chłop mi przywiózł prawy i go założyłem na lewą głowice. A czy te dwa zaworki na fazatorze różnią się ssący czy wydechowy? Dlaczego jest przestawiony wałek skoro nie był ściągany?
  11. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Blokady ASTA. Mam jeszcze pytanie czym różni się lewy a prawy nastawnik faz? Bo wymianialem na lewej glowicy
  12. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Silnik działał dobrze zanim zacząłem. Jak mogłem założyć źle wałek skoro przed demontażem paska założyłem blokady? wymieniłem koło na ssącym walku i złożyłem według instrukcji. Proszę o wyrozumiałość bo ja sam tego już nie rozumiem. Kiedyś też robiłem ten rozrząd i było ok z tym że druga głowica była do roboty a z tym to już nie wiem
  13. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
  14. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
  15. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Witam Panowie. Poratujcie mnie bo już nie mam nerwów do tego silnika a mianowicie robię drugi taki sam silnik i ostatni raz bo nie chce go znać ale skoro zacząłem to muszę skończyć. Nie mogę ustawić rozrządu na blokadach składam i wyrzuca błąd korelacji walka i wału i wypadanie zapłonu. 9 razy go składałem i na banku drugim nie można ustawić rozrządu. Bardzo proszę o pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.