-
Aktualizacja i problem z wgraniem nowych map w Audi A4 B9
-
Aktualizacja i problem z wgraniem nowych map w Audi A4 B9
Głos wrócił sam. Więc jest jakieś pozytyw. Nie mogę wgrać od nowa firmware. Nie mam Dustinem opcji uruchom aktualizacje. Masz może link skąd pobrać jeszcze nowsze oprogramowania? Bo nigdzie nie mogę znaleźć. Chodzi mi o wersję MHI2Q_ER_AUG22_P5152_MU1329
-
Aktualizacja i problem z wgraniem nowych map w Audi A4 B9
Właśnie przygotowuję kartę, żeby wgrać od nowa oprogramowanie. A nie wiesz może co było przyczyną, że ten kod 023000ee był nielegalny? Bo map nie mogłem wgrać w dalszym ciągu
-
Aktualizacja i problem z wgraniem nowych map w Audi A4 B9
A masz może pomysł jak w ogóle przywrócić jakieś ustawienia, żeby był głos? Czy vcds można coś zrobić?
-
Aktualizacja i problem z wgraniem nowych map w Audi A4 B9
Teraz to już namieszałem konkretnie. Zrobiłem jeszcze raz update, bo pomyślałem, że może za drugim razem wejdą mi te kody i będzie legal, niestety po ponownej aktualizacji znowu znikły. Wziąłem wszedłem w gem i w backup wybrałem restore_backup i wybrałem te 3 rzeczy po kolei. Niestety nie udało się nic przywrócić a dodatkowo teraz nie mam w ogóle głosu. Wiesz może jak przywrócić chociaż głos?
-
Aktualizacja i problem z wgraniem nowych map w Audi A4 B9
Pojawił mi się kod 023000ee ale jest napisane illegal, czy będzie to przeszkadzać we wgraniu map? Bo próbowałem już raz ale karta była 32gb i pliki w formacie FAT32 i niestety nie znalazło aktualizacji. Teraz wgrywam na 64GB w exfat i zobaczę, czy to pomoże
-
Aktualizacja i problem z wgraniem nowych map w Audi A4 B9
Nie, tego nie próbowałem robić. Zaraz to zrobię. Mam już te kody wiec próbuje wgrać mapy. Zobaczymy, czy teraz wykryje
-
Aktualizacja i problem z wgraniem nowych map w Audi A4 B9
Chodzi, żeby aktywować tą funkcję? Jeżeli tak to już to zrobiłem i wszystko poszło bez problemów do końca
-
Aktualizacja i problem z wgraniem nowych map w Audi A4 B9
zrobiłem już to i wszystko przebiegło bez problemów, jednak w kodach mam tylko te co na zdjęciu. Nawet udało mi się aktywować VIM więc raczej wszystko przebiegło pomyślnie
-
-
Aktualizacja i problem z wgraniem nowych map w Audi A4 B9
Witam wszystkich. Mam problem z moim MIB2. Pierwotnie miałem wersję softu MHI2Q_ER_AUG22_P4212 oprogramowanie MU 1177. Na tym oprogramowaniu nie mogłem zrobić patch'a więc zaktualizowałem je do wersji MHI2Q_ER_AUG22_P5092 oprogr. MU 1329. Później zrobiłem wszystko jak na tym filmie plus skopiowałem sobie dodatkowe pliki do mojej wersji oprogramowania do folderu patches. Wszystko przebiegło bez problemów, zrobiłem sobie backup, później uruchomiłem flash patched image. Wszystko poszło bez problemów, jednak cały czas mam tylko takie kody i przy próbie wgrania nowych map pojawia się komunikat, że nie znaleziono odpowiednich plików. Ma ktoś może jakiś pomysł jak rozwiązać mój problem?
-
Montaż kamery cofania w A4 B9
ok, dzięki za informację. Sprawdzę w tygodniu.
-
Montaż kamery cofania w A4 B9
Witam wszystkich. Mam pytanie, ponieważ próbuję dołożyć kamerę cofania jednak wszędzie jest pokazany gateway na jedna wtyczkę, i na które piny się wpiąć a ja mam na dwie wtyczki. Czy ma ktoś może informację, na które piny wpiąć się kablami przy dwu-wtyczkowym module gateway?
-
Kamera cofania w Audi A4 B9 nie reaguje
ok, dzięki za informację i czekam na nową opinię
-
Kamera cofania w Audi A4 B9 nie reaguje
Powiedz mi jeżeli możesz, który rodzaj wybrałeś tej kamery na aukcji? Bo też chciałem kupić jeżeli wszystko działa
kpiotrek88
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta