Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktualizacja i problem z wgraniem nowych map w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Mam problem z moim MIB2. Pierwotnie miałem wersję softu MHI2Q_ER_AUG22_P4212 oprogramowanie MU 1177. Na tym oprogramowaniu nie mogłem zrobić patch'a więc zaktualizowałem je do wersji MHI2Q_ER_AUG22_P5092 oprogr. MU 1329. Później zrobiłem wszystko jak na tym filmie 

 plus skopiowałem sobie dodatkowe pliki do mojej wersji oprogramowania do folderu patches. Wszystko przebiegło bez problemów, zrobiłem sobie backup, później uruchomiłem flash patched image. Wszystko poszło bez problemów, jednak cały czas mam tylko takie  kody i przy próbie wgrania nowych map pojawia się komunikat, że nie znaleziono odpowiednich plików. Ma ktoś może jakiś pomysł jak rozwiązać mój problem? IMG-0576.thumb.jpg.1bc2d396e5c24c51bd52977977c4ee83.jpg

Opublikowano

Na filmiku nie jest pokazane samo pachtowanie. Musisz po tym jak wykonałeś Backup zeskrolować jedno miejsce w dół i aktywować patch_ifs_root

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem już to i wszystko przebiegło bez problemów, jednak w kodach mam tylko te co na zdjęciu. Nawet udało mi się aktywować VIM więc raczej wszystko przebiegło pomyślnie

Edytowane przez kpiotrek88

Opublikowano

Aktywowałeś FEC? W MIB jest pozycja Flash patched Image, musisz ją odszukać i aktywować.

Opublikowano
  • Autor

Chodzi, żeby aktywować tą funkcję? Jeżeli tak to już to zrobiłem i wszystko poszło bez problemów do końca

image.jpg

Opublikowano

Ok. Próbowałeś dodać FEC? add_feccontainer.fec?

Opublikowano
  • Autor

Nie, tego nie próbowałem robić. Zaraz to zrobię.

Mam już te kody wiec próbuje wgrać mapy. Zobaczymy, czy teraz wykryje

Edytowane przez kpiotrek88

Opublikowano
  • Autor

Pojawił mi się kod 023000ee ale jest napisane illegal, czy będzie to przeszkadzać we wgraniu map? Bo próbowałem już raz ale karta była 32gb i pliki w formacie FAT32 i niestety nie znalazło aktualizacji. Teraz wgrywam na 64GB w exfat i zobaczę, czy to pomoże

Opublikowano
  • Autor

Teraz to już namieszałem konkretnie. Zrobiłem jeszcze raz update, bo pomyślałem, że może za drugim razem wejdą mi te kody i będzie legal, niestety po ponownej aktualizacji znowu znikły. Wziąłem wszedłem w gem i w backup wybrałem restore_backup i wybrałem te 3 rzeczy po kolei. Niestety nie udało się nic przywrócić a dodatkowo teraz nie mam w ogóle głosu. Wiesz może jak przywrócić chociaż głos? 

Opublikowano

Namieszałeś coś konkretnie. Zleć to lepiej komuś, kto się tym zajmuje zanim zrobisz cegłę z mmi. 

Opublikowano
  • Autor

A masz może pomysł jak w ogóle przywrócić jakieś ustawienia, żeby był głos? Czy vcds można coś zrobić?

Opublikowano

Nie wiem co jest przyczyną zaniku głosu więc nie powiem. Możesz na nowo zainstalować Firmware może wywaliłeś gdzieś parametry ze wzmacniacza. 

Opublikowano
  • Autor

Właśnie przygotowuję kartę, żeby wgrać od nowa oprogramowanie. A nie wiesz może co było przyczyną, że ten kod 023000ee był nielegalny? Bo map nie mogłem wgrać w dalszym ciągu

Opublikowano
  • Autor

Głos wrócił sam. Więc jest jakieś pozytyw. Nie mogę wgrać od nowa firmware. Nie mam Dustinem opcji uruchom aktualizacje. Masz może link skąd pobrać jeszcze nowsze oprogramowania? Bo nigdzie nie mogę znaleźć. Chodzi mi o wersję 

MHI2Q_ER_AUG22_P5152_MU1329 

Opublikowano

Pewnie coś poszło nie tak z patchowaniem lub popełniłeś gdzieś błąd.

Opublikowano
1 minutę temu, kpiotrek88 napisał:

Głos wrócił sam. Więc jest jakieś pozytyw. Nie mogę wgrać od nowa firmware. Nie mam Dustinem opcji uruchom aktualizacje. Masz może link skąd pobrać jeszcze nowsze oprogramowania? Bo nigdzie nie mogę znaleźć. Chodzi mi o wersję 

MHI2Q_ER_AUG22_P5152_MU1329 

Aby wgrać ponownie tę samą lub wcześniejszą wersję Firmware należy w zielonym menu aktywować SWDL.

 

Tu masz obszerny temat o aktualizacjach etc.

Miłej lektury.

 

 

Opublikowano
  • Autor

Udało mi się wrócić do ustawień, że mam cos takiego w kodach, jednak nie mogę wgrać nowych map.

C7BB0CA5-7F1B-4988-816E-4004F57AE431.jpeg

Opublikowano

Coś musiałeś źle wykonać. Tak jak pisałem wyżej, oddaj jednostkę do kogoś zajmującego się tym. Możesz zrobić wysyłkowo. 

  • 3 lata później...
Opublikowano

Pytanie w trakcie dodawania Fecs w zielonym menu pokazuje się kod 02300ee jako w użyciu natomiast po wykonaniu nadal nie mam tego w kluczach jaka przyczyna ?

Edytowane przez Kuba7345

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.