-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Co tam bodo 33?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
....Pytałem Kolegów o poradę w sprawie żarówek h7, tych od doświetlsnia zakrętów. Często mi się przepalają, może jakiś zamiennik ledowy., A tu k...a, jakiś typ pisze, że nie ma mojego silnika. Mój po drugim czipie, po wyłączonym ad blue... bardzo polecam ten silnik,j
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Co ty pierd...., mam teraz 235 koni, i multi, z napędem na przód, od 5 lat ... zNAWCO
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Siema. Mam takie Audi. A4 b8 polift, 2015, 190koni, multitronic, 367 tyś przebiegu ( ja przez 5 lat 220 tyś). - Wszystko ok, oleje na czas - do silnika motul co około 12-15tyś do skrzyni nie wiem jaki, co okołó 55 tyś. Jedyny problem to regularne przepalanie się żarówek dokręcania zakrętów... ma Ktoś może na to jakiś patent, pozdro, j
-
-
Czy rzeczywiście 200tys przebiegu w TDI to dużo?
Temat na czasie. Moja a4, w momencie kupna jako 6 letnia miała 220 tyś km. Teraz jako 10 letnia ma prawie 350 tyś km, mam skórzane fotele, o które dbam, i środek prawie jak nowy. Ciekawe, co będzie jak zechcę sprzedać 🤔
-
Skrzynia Multitronic
Witam i pozdrawiam Wszystkich. Jestem TU nowy, i od paru dni jestem właścicielem Audi a4 b8 z 2015 roku. Samochód ma silnik 2,0 tdi o mocy 190 km, i skrzynię biegów multitronic. Właśnie chyba ze skrzynią biegów mam problem. Dzisiaj podczas jazdy parę razy przy przyśpieszaniu. i przy różnych prędkościach, coś jakby blokowało samochód (to znaczy przestawał przyśpieszać, wręcz jakby coś go hamowało}. po puszczeniu gazu, i ponownym naciśnięciu zaczynał normalnie jechać i przyśpieszać, po czym przy wyższej już prędkości potrafiło się to powtórzyć, gdy puściłem gaz i znów go dodałem samochód dalej przyśpieszał, jechał normalnie. Zdarzyło mi się to przy prędkościach 40, 50, 70, 130, i nawet 150 km/h. Ostatnia wymiana oleju w skrzyni była przy 171 tyś km (książka serwisowa), teraz samochód ma 228 tyś kilometrów. Silnik pracuje poprawnie, skrzynia ( odpukać) nie szarpie, nie faluje, i tym podobne. Prosiłbym o jakąś poradę, pozdrawiam Wszystkich
jarbarek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta