Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarbarek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Co tam bodo 33?
  2. ....Pytałem Kolegów o poradę w sprawie żarówek h7, tych od doświetlsnia zakrętów. Często mi się przepalają, może jakiś zamiennik ledowy., A tu k...a, jakiś typ pisze, że nie ma mojego silnika. Mój po drugim czipie, po wyłączonym ad blue... bardzo polecam ten silnik,j
  3. Co ty pierd...., mam teraz 235 koni, i multi, z napędem na przód, od 5 lat ... zNAWCO
  4. Siema. Mam takie Audi. A4 b8 polift, 2015, 190koni, multitronic, 367 tyś przebiegu ( ja przez 5 lat 220 tyś). - Wszystko ok, oleje na czas - do silnika motul co około 12-15tyś do skrzyni nie wiem jaki, co okołó 55 tyś. Jedyny problem to regularne przepalanie się żarówek dokręcania zakrętów... ma Ktoś może na to jakiś patent, pozdro, j
  5. Temat na czasie. Moja a4, w momencie kupna jako 6 letnia miała 220 tyś km. Teraz jako 10 letnia ma prawie 350 tyś km, mam skórzane fotele, o które dbam, i środek prawie jak nowy. Ciekawe, co będzie jak zechcę sprzedać 🤔
  6. Witam i pozdrawiam Wszystkich. Jestem TU nowy, i od paru dni jestem właścicielem Audi a4 b8 z 2015 roku. Samochód ma silnik 2,0 tdi o mocy 190 km, i skrzynię biegów multitronic. Właśnie chyba ze skrzynią biegów mam problem. Dzisiaj podczas jazdy parę razy przy przyśpieszaniu. i przy różnych prędkościach, coś jakby blokowało samochód (to znaczy przestawał przyśpieszać, wręcz jakby coś go hamowało}. po puszczeniu gazu, i ponownym naciśnięciu zaczynał normalnie jechać i przyśpieszać, po czym przy wyższej już prędkości potrafiło się to powtórzyć, gdy puściłem gaz i znów go dodałem samochód dalej przyśpieszał, jechał normalnie. Zdarzyło mi się to przy prędkościach 40, 50, 70, 130, i nawet 150 km/h. Ostatnia wymiana oleju w skrzyni była przy 171 tyś km (książka serwisowa), teraz samochód ma 228 tyś kilometrów. Silnik pracuje poprawnie, skrzynia ( odpukać) nie szarpie, nie faluje, i tym podobne. Prosiłbym o jakąś poradę, pozdrawiam Wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.