Treść opublikowana przez Progacu10
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Narazie muszę problem z kartą rozwiązać, dlaczego jej navi nie widzi.
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Zróbmy tak jeżeli uda mi się uruchomić navi to będziemy działać jeżeli nie to temat odpuszczę,dam znać oczywiście, dzięki za rady i pomoc kolego ?
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
No w tym może być problem ?
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
A powiedz ile by kosztowało u Ciebie zrobienie takiego adaptera ,oczywiście wysłał bym, wszystko co mam,wraz z radiem,tylko nie wiem czy gra warta świeczki bo szczyt techniki to to nie jest?
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
System Windows 6 CE jeżeli o to chodzi,
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
To mnie to przerasta raczej☹️
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Nawigacji też nie odpaliłem,nie wykrywa karty port sd GPS,drugi port sd wykrywa wszystko ,albo wejście karty GPS zepsute albo format karty nie taki
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
No i nie jest tak kolorowo,kupiłem taki adapter allegro.pl ALLEGRO.PL Miał aktywować tylne głośniki i kicha,ma pięć pinów które przychodzą do zielonej wtyczki mini ISO jak kolega w poście wyżej pisał,przy czarnej wtyczce są trzy luźne przewody,czerwony to wiem zasilanie,niebieski zasilanie anteny,no i różowy to nie wiem, Ponadto Radio nie ma CAN raczej bo góra fis martwa i przyciski nie reagują,pewnie tylko analogowo.
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Radio mam od kolegi,on to kupił na allegro a cena hmm mówił że coś koło 300zł.
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Na weekendzie będę coś cudował,to zdam relację ?
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Na weekendzie będę miał już adaptery, podłącze radio i będę kombinował z navi dam znać co i jak wyszło,prawdopodobnie jest to Windows CE a która wersja to nie mam pojęcia,
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Dzisiaj dobrałem się do karty GPS,jest na niej nawigacja Polnav cars navigator . Firmy Polstar Tech Made in Taiwan Słyszał ktoś o czymś takim? I dalej nie jestem pewien jaki to system?
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Dzięki kolego ???
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Który z tych adapterów do anteny jest odpowiedni?
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Przymierzałem tylko i wchodzi ciaśniej niż Ori ale to raczej normalne,a firma no sam byłem ciekaw ale nigdzie żadnej nalepki nie ma,z zewnątrz to co widać na zdjęciach,w menu też nic ,logo powitalne ogromne ,,WELCOME'' jedynie zostaje zdjąć obudowę i zajrzeć do środka, chodź pewnie tam też nie wiele będzie,dodam jeszcze że ekran dotyk,jak widać stare ale z pomysłem ?
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Dzięki za pomoc kupię to złącze quadlock i to na 20 pin i zobaczę co się urodzi,chyba bez ogarniętego elektronika się nie obejdzie.A co myślisz o tym sofcie bo obawiam się że mapy nie znajdę pod to?
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
A co o tym myślisz?
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
https://allegro.pl/oferta/interfejs-sterowanie-z-kierownicy-audi-a4-b6-b7-10148446016
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
20 pionowy przewód znalazłem na alle ale nie wiem czy podejdzie.
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
A mógłbyś podesłać linki jaki adapter quadlock i adapter anteny żeby to śmigało, ogólnie sprawy elektroniczno-elektryczne nie są mi po drodze.?
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Nie mam właśnie tego ,tam są dwa wejścia 16 pin i 20 pin