Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo


Progacu10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zakupiłem stacje multimedialna nieznanej bliżej marki,wiem że pochodzi z rozbiórki audi a4 b7 z Niemiec.W Exeo mam concert 2+ i złącze quadlock potrzebuje informacji ,jakie adaptery kupić aby głośniki z tyłu też grały.Dorzucam kilka fotek radia.

IMG-20220906-WA0009.jpg

IMG_20220910_141617.jpg

IMG_20220910_150820.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że radio podłączyłem do Paska B5 98r. I jest sprawne,grały tylko głośniki z przodu,i nie mogę określić co to za soft może ktoś rozpozna bo fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz wtyczkę od tego radia,taką z drobnymi pinami od gniazd AV in/out? Tam są wyjścia do wzmaka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś podesłać linki jaki adapter quadlock i adapter anteny żeby to śmigało, ogólnie sprawy elektroniczno-elektryczne nie są mi po drodze.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko brak opisu przy radiu który pin od czego we wtej wtyczce,może jest tam jakich chiński zgodny standard i wszystkie mają takie same wyjścia... jakby pasował by trzeba by było dorzeźbic taki adapter jak poniżej ale pełny (czyli z rządem dolnych pinów w dużej wtyczce). Do tego kilka przeróbek i by działało bez żadnych dodatkowych adapterów. No i separator antenowy do zasilenia wzmaka anteny.

https://allegro.pl/oferta/samochodowy-adapter-opel-2005-iso-12133958470

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje radio już ma can bus dekoder z czego widzę,więc dokładanie kolejnego to wywalanie kasy w błoto i problem z canem. Coś podobnego tylko bez tej elektroniki potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc kupię to złącze quadlock i to na 20 pin i zobaczę co się urodzi,chyba bez ogarniętego elektronika się nie obejdzie.A co myślisz o tym sofcie bo obawiam się że mapy nie znajdę pod to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Progacu10 napisał:

Dzięki za pomoc kupię to złącze quadlock i to na 20 pin i zobaczę co się urodzi,chyba bez ogarniętego elektronika się nie obejdzie.A co myślisz o tym sofcie bo obawiam się że mapy nie znajdę pod to?

Gdybyś bliżej mieszkał to byś podjechał z radiem i bym Ci ogarnął ten adapter,a co do mapy to myślę że można połączyć telefon z radiem  (coś ala android auto) I będzie mapa zawsze aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dosyć ciekawe radyjko... czy ono jest wymiarami spasowane z konsolą? może jest gdzieś marka, firma w opcjach radyjka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem tylko i wchodzi ciaśniej niż Ori ale to raczej normalne,a firma no sam byłem ciekaw ale nigdzie żadnej nalepki nie ma,z zewnątrz to co widać na zdjęciach,w menu też nic ,logo powitalne ogromne ,,WELCOME'' jedynie zostaje zdjąć obudowę i zajrzeć do środka, chodź pewnie tam też nie wiele będzie,dodam jeszcze że ekran dotyk,jak widać stare ale z pomysłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...