Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo


Progacu10

Rekomendowane odpowiedzi

To z drugiego linku to separator,bez niego radio nie złapie żadnych stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dobrałem się do karty GPS,jest na niej nawigacja Polnav cars navigator .

Firmy Polstar Tech Made in Taiwan 

Słyszał ktoś o czymś takim?

I dalej nie jestem pewien jaki to system?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma gdzieś w radiu numeru softu cokolwiek? bo przyzna się szczerze że zainteresowałem się tym radiem, wizualnie spoko, nawet bardziej niż spoko... byłaby jakaś alternatywa dla rns e dla tych co lubią słuchać mp3 i w pupie mają inne bajery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekendzie będę miał już adaptery, podłącze radio i będę kombinował z navi dam znać co i jak wyszło,prawdopodobnie jest to Windows CE a która wersja to nie mam pojęcia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, może uda się dowiedzieć co to za radyjko... a skąd Ty je dorwałeś tak ogólnie i ile kosztowało jeżeli można wiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie jest tak kolorowo,kupiłem taki adapter 

ALLEGRO.PL

Miał aktywować tylne głośniki i kicha,ma pięć pinów które przychodzą do zielonej wtyczki mini ISO jak kolega w poście wyżej pisał,przy czarnej wtyczce są trzy luźne przewody,czerwony to wiem zasilanie,niebieski zasilanie anteny,no i różowy to nie wiem, Ponadto Radio nie ma CAN raczej bo góra fis martwa i przyciski nie reagują,pewnie tylko analogowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Progacu10 napisał:

No i nie jest tak kolorowo,kupiłem taki adapter 

ALLEGRO.PL

Miał aktywować tylne głośniki i kicha,ma pięć pinów które przychodzą do zielonej wtyczki mini ISO jak kolega w poście wyżej pisał,przy czarnej wtyczce są trzy luźne przewody,czerwony to wiem zasilanie,niebieski zasilanie anteny,no i różowy to nie wiem, Ponadto Radio nie ma CAN raczej bo góra fis martwa i przyciski nie reagują,pewnie tylko analogowo.

Ten adapter nie jest pełny,musi być z dolnym rządem pinów w dużej kostce quadlocka. Bez tego nie uruchomisz tylnych głośników.

Poza tym na tej naklejce radia cany wchodzą do zasilającej wtyczki 8 pin, a nie do 20 pin jak to jest standardowo w audi

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacji też nie odpaliłem,nie wykrywa karty port sd GPS,drugi port sd wykrywa wszystko ,albo wejście karty GPS zepsute albo format karty nie taki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Progacu10 napisał:

Nawigacji też nie odpaliłem,nie wykrywa karty port sd GPS,drugi port sd wykrywa wszystko ,albo wejście karty GPS zepsute albo format karty nie taki 

Tego nie wiem,ciężko określić jaki tam jest system. Jakbyś ustalił jaki to dokładnie model,i znalazł byś opis z wyjściem pinów to zrobił bym Ci taki adapter. Aczkolwiek bez radia na stole ciężko to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz ile by kosztowało u Ciebie zrobienie takiego adaptera ,oczywiście wysłał bym, wszystko co mam,wraz z radiem,tylko nie wiem czy gra warta świeczki bo szczyt techniki to to nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie samego adaptera to jakieś 70-80 zł max wyjdzie,problem jest tylko z pinologią radia bo wygląda na niestandardową i przydało by się ustalić model by znaleźć jakąś podpowiedź.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to możemy się zgadać na priv,myślę że uda się ogarnąć w max kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...