Treść opublikowana przez karolus.w
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
karolus.w skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K7FA060736
-
Błąd lampki ostrzegawczej w lusterku od strony pasażera w Audi A4 B8
Cześć. Zaczynam przygodę z A4 B8, i na pierwszy ogień idzie walka z błędem: 730634 - Lampka ostrzegawcza asystenta zmiany pasa ruchu w lusterku zewnętrznym prawym. C1117 15 Przerwa w obwodzie lub zwarcie z plusem Czy ktoś miał taki problem, i gdzie rozpocząć poszukiwania?
-
1.9 AWX - prośba o ocenę logów
Rano odpięty EGR. W drodze do pracy opisywane wcześniej objawy nie pojawiły się . Zobaczymy co będzie dalej. Wydaje mi się że autko się ożywiło, spalanie w normie, lecz chyba dłużej się rozgrzewa. Ale to tylko pierwsze obserwacje. Jeżeli objawy nie powrócą to co może być przyczyną? W jakim zakresie obrotów ten EGR się otwiera (u mnie zauważyłem że już przy 880 obrotach, podciśnienie się pojawia i go najprawdopodobniej otwiera) Czy może najlepiej go zaślepić?
-
1.9 AWX - prośba o ocenę logów
Jutro przed jazdą do pracy spróbuję odłączyć przewód podciśnienia od EGR i go zaślepić. Jeśli problem się będzie utrzymywał, to pewnie zamówię przewody podciśnienia i je wymienię. Może jakaś nieszczelność gdzieś powstała. (Czy to by wyszło w logach dynamicznych?) Czy pomogłoby zrobienie logów z normalnej jazdy kiedy pojawia się problem z tym dławieniem?
-
1.9 AWX - prośba o ocenę logów
Hej. Logi dynamiczne: http://vaglogi.pl/log-003_008_011_201wiZ.html http://vaglogi.pl/log-003_011_005_fqXiN4.html
-
1.9 AWX - prośba o ocenę logów
Ok. Dziś postaram się wrzucić logi dynamiczne.
-
1.9 AWX - prośba o ocenę logów
Witam Proszę o ocenę logów. Od około tygodnia pojawił się problem z "przyduszaniem" czy jak to nazwać dławieniem się audiczki podczas dodawania gazu lub ruszania ze skrzyżowania. Po tym przyduszeniu autko dostaje mocy a z tyłu pozostawia czarnego "bączka" czyli chmurkę dymu. Przy większych obrotach moc jest, problem jest tylko przy dodawaniu gazu, redukcji biegu lub ruszania ze skrzyżowania i na rozgrzanym silniku. W piątek wyczyściłem EGR i nie był bardzo zasyfiony, problem nie zniknął. Teraz podejrzewam przepływomierz, ale aby nie strzelać w ciemno może z logów uda się coś odczytać. Bardzo proszę o pomoc. Linki do logów statycznych: http://vaglogi.pl/log-003_Tob6b4P.html http://vaglogi.pl/log-004_m4dTTj9.html http://vaglogi.pl/log-011_391r3.html http://vaglogi.pl/log-013_7jO1xq8.html http://vaglogi.pl/log-018_1wxd1x.html http://vaglogi.pl/log-023_fU8jAM7.html http://vaglogi.pl/log-001_QM7cN.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich!