Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skowron0909

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skowron0909

  1. Skowron0909 odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli dm z awx i serię sprzeglo bfb?
  2. Skowron0909 odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    Masz jakies sprawdzone sprzeglo 228 pod 6 b? Żeby wytrzymało LC i flatshift? Mój dm się poddaje jak go gniote w 3 osoby na pokładzie
  3. Skowron0909 odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    No to mój błąd. Ktoś mi opowiadał kiedyś o tych przeróbkach poprostu zle mi powiedział. A co polecasz do tego mojego bfb 228? Mam aktualnie 300koni i 380 momentu bo przeplywka góra nie trzyma. Ale zamówiona nowa więc będzie około 320 HP . I chce coś włożyć do jazdy na codzień ale i żeby wytrzymało LC i Flat shift. Masz jakies propozycje co by mogło udźwignąć to wszystko? Mam skrzynie 6B
  4. Skowron0909 odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    Kilka osób wypowiadalo się że trzeba szlifować wielowypust w tarczy. Więc to jest już rzeźba
  5. Skowron0909 odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    Mam ten sam problem a nie chce robić skladaka. Strasznie dużo momentu masz przy tych 230 km. Polecali kpl pchać z awx. Ew rzeźbić dwumas z awx a tarcze z dociskiem bfb. Tylko tarcze oczywiście obić 8090s.i podobno rzeźba wielowypustu w niektórych jest jeśli zakładasz sprzeglo z bfb a dm z awx
  6. Skowron0909 odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprzeglo z bfb spokojnie obrobi ci ta moc. Nie potrzeba pchać awx i robić rzeźby ze sprzęgłem
  7. Skowron0909 odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    A co masz konkretnie?
  8. Skowron0909 odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak mam skrzynie 6b . Rozmysle ten temat czy zrobić konwersję na 240.a tak ogólnie z 228 proponujesz coś jeszcze? Coś co przeniesie te 400/450nm.czy zostaje tylko sachs performance
  9. Skowron0909 odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    Do konwersji potrzebna raczej też skrzynia. Albo przeróbki zamachu i roztaczania. A coś z 228 chodzi ci jeszcze po głowie?
  10. Skowron0909 odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    Co polecasz do mocniejszej jazdy? Będzie LC i Flat shift. LC nie będzie używany non stop. Ale od czasu do czasu. Choć wiem ze chce założyć sprzeglo z lekkim zapasem.
  11. Skowron0909 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam grupę Jestem nowy tutaj i mam do was kilka pytań. Mam pytanie odnośnie mocniejszego sprzęgła do bfb. Mianowicie zrobione 300+, ale sprzeglo długo nie wytrzyma z racji tego że to oryginał. Dwumas się odzywa. Co możecie polecić żeby zniosło np te 400nm . Słyszałem o zestawie awx, cały komplet ile może znieść takiego łomotu? Ma ktoś doświadczenie? Jestem nowy więc prośba o wyrozumiałość nawet jeśli temat był poruszany 3000x razy. Pytanie do konkretnej osoby mającej pojęcie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.