Suchorex1640

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Suchorex1640

Reputacja

1. Wyjaśnione. Spaliny w układzie chłodzenia czyli uszczelka tzn. tak zapewnia mechanik. Jutro mam ją odebrać i będzie widać czy to coś pomogło
  2. Witam. Mam problem z moją B6 1.9 TDI, a mianowicie jest taki, że wywala płyn pod samochód i jeżeli jedzie się do 50km/h wszystko jest normalnie nic nie ucieka ani nic się nie dzieje po przekroczeniu 60/70 coś jej wariuje. Wskaźnik temperatury pokazuje 90 stopni i samochód grzeje nagle wieje zimnym powietrzem nawet jeżeli jest ustawione max na nawiewie i po jakichś 40 sekundach zaczyna wiać tak gorącym powietrzem, aż śmierdzi plastik i wywala w tedy płyn pod samochód. Po obejrzeniu od spodu i od góry wszystkie przewody od płynu i wszelakie łączniki są suche i nigdzie nie widać żeby płyn uciekał. Ostatnio na przełomie 5km zjadła mi 4,5l płynu, dodam jeszcze, że olej w normie i nie bulgocze nic w zbiorniczku ani nigdzie indziej, bo pisali na forum że bulgocze w nagrzewnicy przy ubytku płynu. Miał ktoś taką sytuację? Jakieś porady co to może być? W środku też nie ma śladu płynu a jeżeli siadła by nagrzewnica to chyba waliła by płyn pod nogi. Jeżeli źle mówię to proszę mnie poprawić pierwszy raz się z taką sytuacją spotykam i jestem w tym trochę "zielony". POMOCY co to może być?
  3. A z cabrio podchodzi czy nie? bo zderzaki i maska są inne
  4. Szukam pasa przedniego do Audiczki i nie mogę znaleźć do silnika 1.9 tdi w moim rejonie, a 500km nie ma sensu jechać obejrzećpas który nie wiem w jakim jest stanie . Mam zapytanie czy z jakiegoś innego silnika pasuje 1:1 żeby można było założyć inny?