Treść opublikowana przez Paweł_01
-
Problem po wymianie licznika na licznik z S4. Błąd Airbag - nieprawidłowy VIN
Inne sterowniki nie mają błedów związanych z nieprawidłowym vinem, tylko airbag wyrzuca błąd nie idzie przypisać vinu..
-
Problem po wymianie licznika na licznik z S4. Błąd Airbag - nieprawidłowy VIN
Z tego co wiem wszędzie jest vin przypisany i jest prawidłowy tylko w airbagu coś mu nie pasuje...
-
Problem po wymianie licznika na licznik z S4. Błąd Airbag - nieprawidłowy VIN
Pierwszy elektromechanik wymienił licznik wszystko zakodował, zmienił transponder w jednym kluczyku, i wszystko działało tylko, że po 10 minutach wywalało błąd z AIRBAG, podmieniał też sensor AIRBAG i mówił że dalej jest to samo i po kilkunastu próbach sie poddał - zabrakło mu już pomysłów co może być przyczyną.. Drugi elektromechanik chciał odrazu stary licznik, wyciągnął wsad z starego i przełożył do nowego, wszystko zakodował, przypisał wszędzie vin i ta sama sytuacja po ok.10 min błąd AIRBAG
-
Problem po wymianie licznika na licznik z S4. Błąd Airbag - nieprawidłowy VIN
Siemanko, mam problem po wymianie licznika na licznik z S4, po ok.10 min wyskakuje błąd że nie pasuje vin w sterowniku AIRBAG, próba przypisania ponawiana kilkadziesiąt razy, auto było już u dwóch elektromechaników. Czym może to być spowodowane, że nie da przypisać się vinu do airbag? Crash data, zepsuty sterownik airbag? Dodam, że przed wymianą licznika nie było żadnego błędu AIRBAG, podmieniłem dziś licznik na ten stary, żeby wyeliminować zepsuty licznik z S4 ale jest tak samo na starym liczniku - po ok. 10 minutach wywala błąd z poduszek. Pomóżcie, doradźcie.. Bo ręce już opadają... Pozdro!
-
Wzmacniacz i tuba - oryginalne radio concert II a4 b6
Siemanko czy ktoś z was podłączał wzmacniacz i tube do b6 do oryginalnego radia? Chciałbym zeby działała tuba razem z ori suboferem. Czy ktoś z was sie w to bawił albo macie jakies inne porady? Pozdro ;D
-
Nie dogrzewanie się silnika przy włączonym ogrzewaniu
Witam! Mam problem z układem chłodzenia w mojej B6 1.8t. Mianowicie jak jadę beż włączonego ogrzewania (climatronic off) silnik nagrzewa się bez problemu do 90stopni i utrzymuje temperaturę tak jak być powinno. Ale gdy włączę climatronic temperatura zaczyna spadać i nie dobija do 90 stopni. Climatronic czasem świruje włącza się i wyłącza oraz mocniej świeci jego podświetlenie. Czy to może być wina climatronica? Jest błąd na silniku - brak informacji z sterownika klimatyzacji - p1635