Treść opublikowana przez Gierek6966
-
Prośba o analizę logów 1.8t 7.5 AWT
No powiem Ci, zmieniałem motor przy okazji remontując go i robiąc swapa na me 7.5 i cyrki cały czas mam. Był problem z odpalaniem dłuzszy czas, mam to w lpg niestety przerywa niemiłosiernie przy przyśpieszaniu i nie da sie wyregulować, do tego przeładowanie czasem jest czasem nie.... Czyli proponujesz podmiane przepływki na początek?
-
Prośba o analizę logów 1.8t 7.5 AWT
VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
-
Analiza logów statycznych.
Tak mniej więcej pokrywa się z tym co pokazuje fis
-
Analiza logów statycznych.
Nawet na fisie przy przy wciśnięciu gazu juz od połowy pokazuje 25 35 l. Gdzie przed tym wszystkim było 10 15 max. Będe wnikał dalej, ewentualnie pojade na korekte softu i zobacze co dalej ?
-
Analiza logów statycznych.
http://vaglogi.pl/log-002_033_I08mG6.html http://vaglogi.pl/log-003_020_v34e3c.html http://vaglogi.pl/log-115_118_TmwOr.html
-
Analiza logów statycznych.
LOG-01-002-033-xxx.csv LOG-01-003-020-xxx.csv LOG-01-115-118-xxx.csv
-
Analiza logów statycznych.
Witam, robiłem remont motoru wraz ze zmianą wiązki na AWT 7.5 Po tym wszystkim zaczął palić ogromnie dużo paliwa 15/20 l przy jeździe do 3tyś obr. Wszystko inne działa jak należy i nie ma innych objawów, stawiam jeszcze regulator paliwa ponieważ w awt był 3b u mnie jest 4b. Ale wtryski przypisane są z ANB gdzie regulator też jest 4b. Logów dynamicznych nie jestem w stanie zrobić bo czeka mnie jeszcze dotarcie, później je dołączę. Grupy: 093+090 001+003 002+033 032 093+090.csv 032.csv 001+003.csv 002+033.CSV
-
Pełna regeneracja mostu, dyferencjału i napędu quattro w A4 B5 1.8T
Masz numery łożysk i uszczelniaczy jakie trzeba zastosować przy takim zabiegu?