Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0205

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kierunkowskaz naprawiony. Uszkodzony był moduł (Prawdopodobnie zalany) po wymianie na inny wszystko działa. Dziekuje za pomoc, pozostaje jeszcze walka z kamerą...
  2. Witam wszysykich. Mam problem z kierunkowskazem w lusterku kierowcy. Lusterko sprawne regulacja dziala ogrzewanie tez i sie sklada jedynie nie dziala kierunkowskaz. Podałem + na żółty przewod przy module i zaswiecil sie normalnie. Miernikiem sprawdzałem i nie wychodzi + z modułu. Czy ma ktos moze schemat skad przychodzi sygnał kierunkowskazu do tego modułu? Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
  3. Na tym oryginalnym sterowniku z literka G zrobione ale nic nie wyswietla ani kamery ani czujnikow. A na tym nowym na ktorym dzialaja tylne czujniki i wyswietla sie wizualizacja nie mozna zakodowac jakby sterownik nie obslugiwał kamery. Czy orientujesz sie może czy bez przednich czujnikow kamera sie nie załaczy czy mimo wszystko powinna działać? Ewentualnie jakie oznaczenie modułu musiał bym kupic żeby kamera działała bez przednich czujników?
  4. Witam wszystkich. Mam problem w swojej q5 ale z tego co wiem identycznie jest w a4b8. Mianowicie kupilem auto w którym nie dzialal parktronik oraz kamera cofania. Okazalo sie ze ktos zalozyl zderzak przedni bez czujnikow a moduł mial oznaczenie 8K0919475G. Wymienilem go na taki z literka H ktory czyta tylko tylny parktronik i czujniki z tylu zaczely dzialac i wyswietla sie wizualizacja. Jednak kamaera nadal nie dziala a po podpieciu pod komputer wyswietla brak kalibracji kamery. Moje pytanie czy alby kamera dzialala musza buc sprawne czujniki z przodu i ten moduł ktory był czy jest jakis moduł obslugujacy tylko tylne czujniki i kamere cofania, ewentualnie jak zrobic zeby kamera zadziałała? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.