Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arbatorix

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Fajnie by było bo auto pod względem mechanicznym igła, blacharkę zrobię i elektrykę i będzie jak marzenie ?
  2. Szczegółowo też mi teraz opisać co i jak jest ciężko bo w pracy jestem aktualnie Dokładne dane mogę podać jutro około godziny 12
  3. No i to jest właśnie dziwne .. skąd to 2017 twierdzi że to pomyłka urzędnika data pierwszej rejestracji w PL to 2021 czyli to by się zgadzało według tego co mówił bo i jest jeszcze przegląd ważny właśnie
  4. A mogę to zrobić osobiście czy potrzebuje do tego poprzedniego właściciela ? Zarzeka się że auto wyrejestrował
  5. Dowód rejestracyjny pojazdu w Polsce kartę pojazdu polski ubezpieczenie Dokument Homologacji z Niemiec wiecej nie mam nic a błąd występuje i w karcie pojazdu oraz w dowodzie rejestracyjnym
  6. Czyli trzeba poprzedniego właściciela trzeba ogarnąć żeby wystosował pismo do WK o dokument ?
  7. Briefu niestety nie mam to poprzedni właściciel sprowadził i twierdzi że wszystko zostło zabrane przy rejestracji pojazdu
  8. Tak, jest zarejestrowany w Polsce
  9. Witam serdecznie Mam dość poważny problem, otóż kilka dni temu kupiłem Audi A4B5 2.4 Quattro , niestety po podpisaniu umowy dopiero w domu popatrzyłem do dokumentów i tam okazało się że jest poważny bubel. Po Vin wychodzi że wyprodukowany w 2000 roku a w dokumentach jest jako 2017 :/ tak samo 1 rejestracja wychodzi że niby w 2017 to samo widnieje w karcie pojazdu a na umowie z gościem napisałem że rocznik 2000. Byłem na Okręgowej stacji i diagnosta powiedział że trzeba załatwić datę pierwszej rejestracji w Niemczech od sprzedającego wiem tyle że poprzedni właściciel sprowadził samochód w zeszłym roku i mam z nim kontakt tylko o co pytać gdzie coś załatwić i teraz pytanie co dalej bo ja już nie wiem co gdzie załatwić :/ samochód kupiony w innym województwie \] pomocy :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.