-
Problem z datą produkcji oraz 1 rejestracją pojazdu
Fajnie by było bo auto pod względem mechanicznym igła, blacharkę zrobię i elektrykę i będzie jak marzenie ?
-
Problem z datą produkcji oraz 1 rejestracją pojazdu
Szczegółowo też mi teraz opisać co i jak jest ciężko bo w pracy jestem aktualnie Dokładne dane mogę podać jutro około godziny 12
-
Problem z datą produkcji oraz 1 rejestracją pojazdu
No i to jest właśnie dziwne .. skąd to 2017 twierdzi że to pomyłka urzędnika data pierwszej rejestracji w PL to 2021 czyli to by się zgadzało według tego co mówił bo i jest jeszcze przegląd ważny właśnie
-
Problem z datą produkcji oraz 1 rejestracją pojazdu
Pełnia księżyca tak robi
-
Problem z datą produkcji oraz 1 rejestracją pojazdu
A mogę to zrobić osobiście czy potrzebuje do tego poprzedniego właściciela ? Zarzeka się że auto wyrejestrował
-
Problem z datą produkcji oraz 1 rejestracją pojazdu
Dowód rejestracyjny pojazdu w Polsce kartę pojazdu polski ubezpieczenie Dokument Homologacji z Niemiec wiecej nie mam nic a błąd występuje i w karcie pojazdu oraz w dowodzie rejestracyjnym
-
Problem z datą produkcji oraz 1 rejestracją pojazdu
Czyli trzeba poprzedniego właściciela trzeba ogarnąć żeby wystosował pismo do WK o dokument ?
-
Problem z datą produkcji oraz 1 rejestracją pojazdu
Briefu niestety nie mam to poprzedni właściciel sprowadził i twierdzi że wszystko zostło zabrane przy rejestracji pojazdu
-
Problem z datą produkcji oraz 1 rejestracją pojazdu
Tak, jest zarejestrowany w Polsce
-
Arbatorix obserwuje zawartość Problem z datą produkcji oraz 1 rejestracją pojazdu
-
Problem z datą produkcji oraz 1 rejestracją pojazdu
Witam serdecznie Mam dość poważny problem, otóż kilka dni temu kupiłem Audi A4B5 2.4 Quattro , niestety po podpisaniu umowy dopiero w domu popatrzyłem do dokumentów i tam okazało się że jest poważny bubel. Po Vin wychodzi że wyprodukowany w 2000 roku a w dokumentach jest jako 2017 :/ tak samo 1 rejestracja wychodzi że niby w 2017 to samo widnieje w karcie pojazdu a na umowie z gościem napisałem że rocznik 2000. Byłem na Okręgowej stacji i diagnosta powiedział że trzeba załatwić datę pierwszej rejestracji w Niemczech od sprzedającego wiem tyle że poprzedni właściciel sprowadził samochód w zeszłym roku i mam z nim kontakt tylko o co pytać gdzie coś załatwić i teraz pytanie co dalej bo ja już nie wiem co gdzie załatwić :/ samochód kupiony w innym województwie \] pomocy :/
Arbatorix
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta