Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Macie

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A w którym miejscu dokładnie i jakie on może jeszcze objawy dawać oprócz tego co napisałem
  2. Witam od jakiegoś czasu mam problem z uruchomieniem auta tzn nie kreci za 1 razem potem odpala normalnie i po podłączeniu vaga wyskoczył następujący błąd lecz po usunięciu go powraca po tygodniu/2 czy ten czujnik już wyzionął ducha i gdzie on się znajduje w silniku 1.8t a3 8l
  3. No miga check przy wyższych obrotach i wypada zapłon
  4. Jeśli to nie n75 to możliwe że to cewka któraś padła dzieje się tak na benzynie i na gazie tym bardziej że na gazie to ciężko ujechać ?
  5. Cześć wszystkim w piątek podczas trasy auto nagle zaczęło spadać na mocy pacjent to 1.8t ARX benzyna gaz na gazie kompletnie nie da się ujechać podczas przyspieszania autem szarpie na benzynie auto jedzie ale tak samo szarpie przy przyspieszaniu podłączyłem kompa błędów brak jedynie dzisiaj pojawiał się błąd z wypadaniem zapłonu 2 cyl czy możliwe że cewka padła świecie wymienione 1tys temu załączam logi może ktoś coś z nich wywnioskuje grupa 115/118 http://vaglogi.pl/log-115_118_Z17266.html Grupa 02/033 http://vaglogi.pl/log-002_033_s9YVNQ.html 003/020 http://vaglogi.pl/log-003_020_Iw8UL8J.html Czytaj więcej: https://www.forumsamochodowe.pl/dziwne-szarpanie-silnikiem-1-8t-vt130108.htm
  6. Diagnoza postawiona prawdopodobnie dół przytarty smok wyczyszczony pompa była wymieniana bo nie orginalna i ktoś miskę na silikon posklejał który przytkało smoka ale auto raczej do żyda leci
  7. Jak będzie słabe ciśnienie to co wtedy ?
  8. 5w40 2tys na nim zrobiłem wcześniej był zalany 10w40 jednak klepie dalej tylko klepie na ciepłym silniku i przy agresywnej jeździe jak się zgasi auto chwilę odczeka to już nie klepie mechanik obstawia że góra na ciepłym pracuje na sucho ma zrobić pomiar ciśnienia oleju i będzie wiadomo mówi najgorszy scenariusz że ktoś wcześniej dolał Moto doktora i dlatego się to dzieje sam już nwm
  9. To jednak nie napinacz ani łańcuch mechanik sprawdził pod pokrywę zaworów nic tam się nie dzieje i odziwo teraz na ciepłym to terkotanie przestało sam już nwm co to było
  10. Odkopuje temat w piątek po przyjeździe z pracy silnik ciepły miałem takie stukanie jak na filmie dodam z okolic prawej strony jak ostygł silnik na drugi dzień już tego nie ma nie próbuje nim nawet jeździć bo najprawdopodobniej będzie podobnie ktoś coś wie co się mogło stać Darmowy hosting plików - wrzucaj i dziel się plikami za darmo | VID_20220429_174140.mp4 MEGAWRZUTA.PL Bezpłatny hosting plików, Wrzucaj i dziel się za darmo.
  11. Udało mi się narazie uporać z tym wypadaniem po tygodniu nie wypadły zapłony a podmienilem przepylomierz na Ori Bosch bo zaniżał wartości ale mam teraz jeszcze jeden błąd który się pojawia po skasowaniu coś od kata https://ibb.co/H2jtkTv załączam zdjęcie Czytaj więcej: https://www.forumsamochodowe.pl/posting.php?mode=reply&f=128&t=128874
  12. Tak bieg jałowy i zimny zazwyczaj auto na ssaniu jest i trwa to przez 10/20sec
  13. Zrobił bym te logi tak jak piszesz tylko że kurcze to loteria jak mu wypadnie bo raz tydzień jest dobrze raz jak go coś pier...nie to właśnie na benzynie jak zimny se wypadnie miałem nowe cewki to odesłałem bo nie wypadał zapłon a teraz jak wypada to już się pogubić idzie świece jeszcze zamienię miejscami a jeśli chodzi o te miejsca wypadania to jest losowo bo raz miałem 1/2/4 a raz 3/4/2
  14. Jak na 1.8t seria to jak logi średnie czy mogą być ?
  15. A przepustnica ktoś mi pisał że load za mały max 110

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.