-
A3 8L 1.8T - problem z uruchamianiem
A w którym miejscu dokładnie i jakie on może jeszcze objawy dawać oprócz tego co napisałem
-
Macie obserwuje zawartość Dziwne szarpanie podczas przyspieszania 1.8t i A3 8L 1.8T - problem z uruchamianiem
-
A3 8L 1.8T - problem z uruchamianiem
Witam od jakiegoś czasu mam problem z uruchomieniem auta tzn nie kreci za 1 razem potem odpala normalnie i po podłączeniu vaga wyskoczył następujący błąd lecz po usunięciu go powraca po tygodniu/2 czy ten czujnik już wyzionął ducha i gdzie on się znajduje w silniku 1.8t a3 8l
-
Dziwne szarpanie podczas przyspieszania 1.8t
No miga check przy wyższych obrotach i wypada zapłon
-
Dziwne szarpanie podczas przyspieszania 1.8t
Jeśli to nie n75 to możliwe że to cewka któraś padła dzieje się tak na benzynie i na gazie tym bardziej że na gazie to ciężko ujechać ?
-
Dziwne szarpanie podczas przyspieszania 1.8t
Cześć wszystkim w piątek podczas trasy auto nagle zaczęło spadać na mocy pacjent to 1.8t ARX benzyna gaz na gazie kompletnie nie da się ujechać podczas przyspieszania autem szarpie na benzynie auto jedzie ale tak samo szarpie przy przyspieszaniu podłączyłem kompa błędów brak jedynie dzisiaj pojawiał się błąd z wypadaniem zapłonu 2 cyl czy możliwe że cewka padła świecie wymienione 1tys temu załączam logi może ktoś coś z nich wywnioskuje grupa 115/118 http://vaglogi.pl/log-115_118_Z17266.html Grupa 02/033 http://vaglogi.pl/log-002_033_s9YVNQ.html 003/020 http://vaglogi.pl/log-003_020_Iw8UL8J.html Czytaj więcej: https://www.forumsamochodowe.pl/dziwne-szarpanie-silnikiem-1-8t-vt130108.htm
-
Logi 1.8t 150
Diagnoza postawiona prawdopodobnie dół przytarty smok wyczyszczony pompa była wymieniana bo nie orginalna i ktoś miskę na silikon posklejał który przytkało smoka ale auto raczej do żyda leci
-
Logi 1.8t 150
Jak będzie słabe ciśnienie to co wtedy ?
-
Logi 1.8t 150
5w40 2tys na nim zrobiłem wcześniej był zalany 10w40 jednak klepie dalej tylko klepie na ciepłym silniku i przy agresywnej jeździe jak się zgasi auto chwilę odczeka to już nie klepie mechanik obstawia że góra na ciepłym pracuje na sucho ma zrobić pomiar ciśnienia oleju i będzie wiadomo mówi najgorszy scenariusz że ktoś wcześniej dolał Moto doktora i dlatego się to dzieje sam już nwm
-
Logi 1.8t 150
To jednak nie napinacz ani łańcuch mechanik sprawdził pod pokrywę zaworów nic tam się nie dzieje i odziwo teraz na ciepłym to terkotanie przestało sam już nwm co to było
-
Logi 1.8t 150
Odkopuje temat w piątek po przyjeździe z pracy silnik ciepły miałem takie stukanie jak na filmie dodam z okolic prawej strony jak ostygł silnik na drugi dzień już tego nie ma nie próbuje nim nawet jeździć bo najprawdopodobniej będzie podobnie ktoś coś wie co się mogło stać Darmowy hosting plików - wrzucaj i dziel się plikami za darmo | VID_20220429_174140.mp4 MEGAWRZUTA.PL Bezpłatny hosting plików, Wrzucaj i dziel się za darmo.
-
Logi 1.8t 150
Udało mi się narazie uporać z tym wypadaniem po tygodniu nie wypadły zapłony a podmienilem przepylomierz na Ori Bosch bo zaniżał wartości ale mam teraz jeszcze jeden błąd który się pojawia po skasowaniu coś od kata https://ibb.co/H2jtkTv załączam zdjęcie Czytaj więcej: https://www.forumsamochodowe.pl/posting.php?mode=reply&f=128&t=128874
-
Logi 1.8t 150
Tak bieg jałowy i zimny zazwyczaj auto na ssaniu jest i trwa to przez 10/20sec
-
Logi 1.8t 150
Zrobił bym te logi tak jak piszesz tylko że kurcze to loteria jak mu wypadnie bo raz tydzień jest dobrze raz jak go coś pier...nie to właśnie na benzynie jak zimny se wypadnie miałem nowe cewki to odesłałem bo nie wypadał zapłon a teraz jak wypada to już się pogubić idzie świece jeszcze zamienię miejscami a jeśli chodzi o te miejsca wypadania to jest losowo bo raz miałem 1/2/4 a raz 3/4/2
-
Logi 1.8t 150
Jak na 1.8t seria to jak logi średnie czy mogą być ?
-
Logi 1.8t 150
A przepustnica ktoś mi pisał że load za mały max 110
Macie
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta