-
Sidyk obserwuje zawartość 2.4 v6 Przelot , Zmiana z 1din na 2din RNS-E , Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7 i 5 innych
-
Zmiana z 1din na 2din RNS-E
Witajcie, powoli zbieram graty na zmianę radia z 1din na 2din. Niestety na chwile obecna mam nie ori radio wsadzone, i za Chiny ludowe nie wiem jakie było ori. Naglosnienie pasywne. Zostało mi w sumie radio. Czy możecie mi wypisać jakie najlepiej radio RNS-E wybrać oraz co jeszcze jest potrzebne? Nadmienię tylko ze anteny GPS nie będę montował. Zależy mi na pewno na module BT. a może od razu kupić radio Android? ? pozdrawiam
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Okej, ogarnięte. Wtyczka 4 pin - nie była do końca dociśnięta. No i dolozylem czujnik skrętu ze starej taśmy. Adaptacja weszła od razu. Dzięki za wskazówki
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
OK, znam przyczynę czujnika skrętu. Nie przełożyłem go ale z poduchą mam problem. Używam kopii Vag Can Pro, i nie mam pojęcia jak poradzić sobie z Airbagiem. Na necie wyczytałem ze trzeba przyuczyć do nowego VIN. Generalnie kasowanie błędu poduchy nic nie daje. czy kable w żółtej wtyczce 4 pin mogą mieć coś wspólnego? Wydaje mi się ze przełożyłem je 1:1 (patrząc na podłączone wtyczkę żółty kabel na gorze, biały na dole) sugerowałem się podłączeniem ze starej kostki
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Hej, wiec tak wymieniłem sobie kierownice z B7. Moduł kierownicy przyjął kodowanie (Łopatki działają, podświetlenie jest, MF nie wiem czy działa bo nie mam jeszcze ori radia). Problem mam z adaptacja sensora skrętu (ABS kodowanie przyjął) oraz nie wiem jak ogarnąć poduszkę. moze się zdążyć ze taśma wadliwa? ?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Panowie, mi generalnie kratki nie świecą. Ale są przy nich przewody. Czy to oznacza ze instalacja jest ale nie podłączona?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Dziękuje za odpowiedź
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Ludziska, zabieram się powoli za swap kierownicy z B6 na B7 z MF+Łopatki. Zebrałem wszystkie graty ale mam pytanie zanim zabiorę się za rozkręcanie. Jak wyglada przekładanie pinów z żółtej kostki B6>b7? Te kostkę się jakoś rozbiera? Czy potrzebne są ekstra narzędzia? zdjecie podgladowe
-
[B6 2.4] Poprawa akustyki
Coś basowego, masz jakieś przykłady? Generalnie myślałem o aktywnym tłumiku. szukalem tłumików na Turbo works ale tam chyba wszystkie to przeloty ?
-
[B6 2.4] Poprawa akustyki
Witam. Posiadam B6 2.4 V6. Poprzedni właściciel pozbył się środkowego tłumika. Auto na chwile obecną wydaje z siebie takie dźwięki IMG_7903.MOV Nie ukrywam ze średnio mi odpowiada, i chciał bym zmienić akustykę auta. Znalazłem „sound check” na jutubie FullSizeRender.MOV Autor filmu twierdzi ze usunął tłumiki końcowe, wstawiając proste rury (cała reszta seria). Moje pytanie brzmi jakie mam możliwości do osiągnięcia podobnego efektu? Wstawić seryjny układ i wyciąć końcowe tłumiki? Czy może zbudować nowy układ?
-
[AMM] Pokrywa zaworów
Witam, mam problem z pokrywa zaworów od strony kierowcy. Na warsztacie zdiagnozowali ze jest krzywa. Wiec postanowiłem ja wymienić. Pytanie teraz czy musi być to koniecznie klawiatura z silnika AMM czy od BDV tez podejdzie? dziękuję za wszelkie informacje. Życzę wam spokojnych świąt
-
2.4 AMM. Czy powinno tak skwierczeć?
Dzięki za odpowiedz. Będę obserwować i nasłuchiwać
-
Skrzynia multitronic a4b6 3.0 v6
Przyczyn może byc kilka. Padnięty sterownik, może skrzynia dokonuje żywota, a może wystarczy wymienić olej. Najlepiej podłącz do Komputera, i zgłoś się w poście encyklopedia Multitronic. Powołuj się na Bart-s, zna temat. w moim przypadku… generalny remont.
-
2.4 AMM. Czy powinno tak skwierczeć?
Hej, mam pytanie czy po zgaszeniu silnika normalnym jest skwierczenie z okolicy dolotu? IMG_6478.MOV
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Dalej aktywni ?
-
2.4 v6 Przelot
Nie wiem czy ci to pomoże ale w moim V6 2.4 poprzedni właściciel wstawił rurę zamiast środkowych tłumików. A brzmi to tak. FullSizeRender.MOV