Treść opublikowana przez Manti
-
Wycie pompy A4 B5 1.6 1995r.
Tak olej zalałem od vaga zielony sitko na swoim miejscu
-
Wycie pompy A4 B5 1.6 1995r.
Po wielu probach pozostawilem tą pompe i wyła sobie ale zaobserwowałem że olej sie gotuje po dokładniejszych oględzinach zauwazylem ze nie ma chlodnicy oleju wspomagania tylko ktos sobie ukrócił i tak zostawil w zime działało w lato nie dawało efektow i wyszedł winowajca także chłodnica oleju założona i śmiga
-
Wycie pompy A4 B5 1.6 1995r.
wlaśnie korek caly czarny jest ale cos na zbiorniczku pisze
-
Wycie pompy A4 B5 1.6 1995r.
Wiecie gdzie bym dostał ten febi? I chyba najlepiej minerał nie syntetyk? Albo ktos ma linka do tego oleju?
-
Wycie pompy A4 B5 1.6 1995r.
A i dodam jeszcze ze płyn zaciąga i cofa na włączonym silniku
-
Wycie pompy A4 B5 1.6 1995r.
Tylko jest problem z tym ze on wywala górą a wycieku nigdzie nie ma potem wszystko scieka po oslonie nadkola Płyn to Hipol czy jakoś tak ten z orlena
-
Wycie pompy A4 B5 1.6 1995r.
Witam mam problem z „wyciem” pompy wspomagania w Audi A4 B5 (silnik 1.6 Benzyna z gazem) Na poczatku mialem lekki wyciek zrobilem go i dolałem oleju i śmigało wszystko git a później znowu się zaczęło odrazu mówię nie ma wycieku z pompy ani magla bylo sprawdzane olej sie pieni i wraca po zgaszeniu silnika ale gdzieś w okolicach zbiorniczka jest caly czas mokro i cieknie po nadkolu mozliwe ze to wina zbiorniczka? ??