Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hero85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nom...żeby teraz naprawić w tym przypadku SOS musiałbym przeszczepiać FAKRE w konsoli środkowej co i tak nie daje mi gwarancji rozwiązania problemu w 100%. Szukałem kogoś kto zajmuje się łączeniem kabli typu FAKRA...baaa...nawet na forum a4 pytałem i zero odzewu.
  2. No to może się mylę...fakt faktem chyba bardziej jestem skłonny wyłączyć ten system niż bawić się naprawę FAKRy w tunelu. Mam jeden trop i jak mi się uda to napiszę tutaj jak to zrobić za pomocą odisa a jak nie to oddam chyba komuś na wykodowanie.
  3. Wypięcie bezpiecznika nie usunie błędu ale pozwoli zmieniać ustawienia przez odisa.
  4. Sprawdzałem u siebie FAKRE w tunelu środkowym i wygląda ok, problemem może być połączenie przy MMI bo MMI wyciągałem ze 2...moze 3 razy...i zbieram się, żeby tam sprawdzić ale w międzyczasie chce sprawdzić jedną opcję przez odisa i chyba wolę sobie wyłączyć SOS niż zostawić. Karta esim i tak straci ważność za 2lata a później becelen uros...za coś z czego się nie krzysta i co nie spełnia swojej funkcji jak powinno.
  5. Bardziej myślałem o deaktywacji SOS przez odis ale najpierw trzeba bezpiecznik wypiąć.
  6. Wrzucam pełne skanowanie. Prawda jest taka, że chce jeszcze tym bezpiecznikiem się pobawić. logi.txt
  7. Nie mam niestety w notatniku ale mam takie coś: Restartowałem baterię w module a teraz chce się pobawić bezpiecznikiem tyle, że wg opisu bezpieczników nie widzę nigdzie tego konkretnego odpowiadającego za SOS.
  8. Hej, podpowiedzcie proszę...który bezpiecznik odpowiada za SOS w przedlifcie z 2017r?
  9. Po dodaniu drugiego nic się nie zmieniło. Drugie lusterko zero życia. Rozłożyłem lusterko ręcznie prawe to po zamknięciu auta z pilota składa się ale poźniej nie rozkłada po odpaleniu zapłonu. Kodowania wykonałem od zera ponownie. Zero błędów w VCDS. Testu fold in nie moge wykonać w adaptacjach widzę, ze ta opcja testu jest deaktywowana, nie mogę jej aktywować. Trochę już pomysłów mi brakuje. Muskel1 na 100% moje moduły w drzwiach obsługują składanie? Sprawdziłem lusterka na krótko to składają się i rozkładają. Albo inne kodowanie jest po tą opcję bez przycisku.
  10. Z tego co wiem z FB to składanie lusterek powinno działać bez przycisku i wystarczy w MMI właczyć opcję. W VCDS nie mam błędów na strownikach ale testów "mirror fold- in" nie moge wykonać bo dostaję odp "Refused by control module". A to jedyna opcja w testach pasująca do składania. Może wina tkwi w tym, że jedno lusterko tylko jest założone? Spróbuję drugie teraz założyć.
  11. Tak, dalej nie działa. Samo lusterko w sobie działa...kierunkowskaz, pozycjonowanie itd. PS. mogę je ręcznie rozłożyć i znowu spróbować zamknąć auto żeby zobaczyć czy sie złoży?
  12. Przepraszam...nie dopisałem tego...po odpaleniu zapłonu nie rozkłada się to lusterko.
  13. Ok...dobrze wiedzieć, bo nikt tego na fb nie napisał. Czyli obsługuje tak? Masz jakiś pomysł Muskel1 co moge zrobić, zeby lusterko się rozłożyło? Jakieś adaptacje powinno się robić?
  14. Na FB na profilu a4 B9 zapytałem podając pełny numer sterownika tj 8W0959592E i powiedzieli, że obsługuje co by miało potwierdzenie w tym, że lusterko się złożyło. Tak stawiam.
  15. Hej, kupiłem sobie dwa składane lusterka: 1) lewe 10pin 2) prawe 15pin. Nie mam przycisku w podłokietniku drzwi pod składanie lusterek. Moduł w drzwiach jaki mam ma końcówkę "E" i w teorii obsługuje składanie. Zamontowałem na początku prawe 15pin i po podłączeniu zrobiłem kodowanie w obu modułach drzwi + moduł 46 jak wyżej. W MMI mam dostępną opcję i już odhaczoną składania lusterek. Nie montowałem lewego lusterka jeszcze. Nie mniej jednak mam problem. Lusterko prawe się złożyło po zablokowaniu auta ale po odblokowaniu nie rozłożyło się i nie rozkłada się. Co źle zrobiłem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.