Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniek90009

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniek90009

  1. Witam. Panowie jak wygląda łącznik tylnego tłumika w audi a4 b8 177km cglc bo ja porostu go nie mam a chciałbym go kupić.
  2. Maniek90009 odpowiedział(a) na Maniek90009 temat w 2.0TDI
    Dziękuję
  3. Maniek90009 odpowiedział(a) na Maniek90009 temat w 2.0TDI
    Orientujesz jakie koszta są z tym związane części plus robocizna. Może jest ktoś z województwa łódzkiego kto by to zrobil
  4. Maniek90009 odpowiedział(a) na Maniek90009 temat w 2.0TDI
    .
  5. Maniek90009 odpowiedział(a) na Maniek90009 temat w 2.0TDI
    Ciekawe na jak długo to dziala
  6. Maniek90009 odpowiedział(a) na Maniek90009 temat w 2.0TDI
    Słyszałem że można wymienić pompę oleju na nowy typ czy to pomoze
  7. Maniek90009 odpowiedział(a) na Maniek90009 temat w 2.0TDI
    Dzięki panowie wiem o co chodzi a jesze jedno pytanie stosować płukanki
  8. Maniek90009 odpowiedział(a) na Maniek90009 temat w 2.0TDI
    Chodzi o long life? Jaki olej stosować ja leje motul 5w30 8100
  9. Maniek90009 odpowiedział(a) na Maniek90009 temat w 2.0TDI
    Nie zrozum mnie źle ale doradź mi co robić żeby się to mi nie zdarzyło auto ma przejechane 115 tys km udokumentowany od pierwszego właściciela szkoda by mi było pozbyć się auta
  10. Maniek90009 odpowiedział(a) na Maniek90009 temat w 2.0TDI
    Czy to prawda że w silnikach cglc jest to przypadłość trochę poczytałem o tym że wymieniają na pompę nowy typ niektórzy leją olej 10w40, trochę dziwi mnie to że większość aut z tym silnikiem jest 2013 roku
  11. Maniek90009 odpowiedział(a) na Maniek90009 temat w 2.0TDI
    Ii
  12. Maniek90009 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam. Jak to jest z tym niskim ciśnieniem oleju w cglc 177km, czy to zleży od przebiegu czy nie ma reguły jak temu zapobiec. Pozdrawiam grupę
  13. Witam. Panowie gdzie znajduje się przedni buzzer od pdc muszę go wymienić a nie wiem gdzie go szukać.
  14. Witam. Drgania karoseri przy 140km/h przy 180 ustają. Co to może być. Nowe opony.
  15. Witam. Po zdjęciu zderzaka nie działa pdc wszystko podpięte może macie jakieś pomysły
  16. Dziękuję bardzo
  17. Dużo rozbierania jest żeby dostać się do chlodnicy
  18. Puk
  19. Maniek90009 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Mam pytanie czy da się wymienić chłodnice bez sciegania zderzaka w a4 b8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.