-
Szymon23 obserwuje zawartość Panorama , Szum łożyska w Audi A4 B8 2.0 TDI Multitronic , Czujnik kąta skrętu A4 B8 i 1 inny
-
Szum łożyska w Audi A4 B8 2.0 TDI Multitronic
Witam, spotkał się ktoś może z problemem w a4 b8 2.0 tdi multitronic napęd na przód z szumem łożyska przy prędkości tylko od ok 102 do 115 km/h. Jest to słyszalne tylko na rozgrzanym oleju i przy dodawaniu gazu nawet lekkiego czyli pod obciążeniem. Ciężko stwierdzić ale jest raczej słyszalny bardziej z prawej strony. Olej w skrzyni wymieniany i łożyska z kół też wykluczam. Z góry dzięki za pomoc.
-
Czujnik kąta skrętu A4 B8
Witam, chcąc dołożyć multifunkcje zmieniłem taśmę na taką która ją obsługuje. Kąt skrętu udało się skalibrować żadnych błędów nie było. Jednak po jeździe następnego dnia zgasiłem silnik i gdy zapalałam kolejny raz zapalił się błąd ESP. Jest błąd stały czujnika kąta skrętu i nie można go skasować ani skalibrować go na nowo. Jakieś rady?
-
Kodowanie CDIF/3
Ok Dzięki za pomoc
-
Kodowanie CDIF/3
Dzięki sprawdzę. Oglądałem na yt poradnik z podłączenia oświetlenia drzwi po otwarciu i była mowa że niektóre z tych sterowników nie obsługują tego.
-
Kodowanie CDIF/3
- Kodowanie CDIF/3
Tak wiem, tylko chce się dowiedzieć czy akurat sterownik z tymi numerami jest w stanie obsłużyć oświetlenie czy muszę zmienić na inny.- Kodowanie CDIF/3
A wiesz może z którym sterownikiem konkretnie się połączyć bo nie pokazuje że to jest 07 tylko jest podana nazwa?- Kodowanie CDIF/3
Witam, czy wie ktoś może jak programem CDIF 3 odblokowac zielone menu w MMI 2G? Oraz czy moduł 8K0959793E obsłuży oświetlenie drzwi?- Panorama
Witam, mam problem z roletą panoramy. Mianowice po ostatnim odsunięciu nie da się już zasunąć, słychać tylko tykanie silnika przy naciśnięciu przycisku. Wiem że był podobny temat już ale niestety bez rozwiązania. Czy jest możliwość naprawy bez całkowitego demontażu podsufitki? ? - Kodowanie CDIF/3
Szymon23
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta