-
Bialy dym z lewej rury wydechowej
-
Bialy dym z lewej rury wydechowej
No wiadomo??
-
Bialy dym z lewej rury wydechowej
Nie wierze juz 2 kola wsadzilem Wymiana czujnika polozenia walu korbowego Wymiana przewodów podcisnieniowych Wymiana elektrycznego ukladu chlodzenia Przewod ukladu chlodzenia i inne pierdoly:(
-
Bialy dym z lewej rury wydechowej
Mozna sie poruszac tym autem narazie czy nie?
-
Bialy dym z lewej rury wydechowej
Dzieki za odzew. Jak myslicie ile taki zabieg mize kosztowac?
-
Bialy dym z lewej rury wydechowej
Mowisz? Auto ma moc odpala na strzała olej ma kolor jednolity tyle ze mowie kopci na bialo z rury są momenty ze kopci a sa ze nie kopci
-
Tomek965 obserwuje zawartość Bialy dym z lewej rury wydechowej
-
Bialy dym z lewej rury wydechowej
Witam. Mam problem w swojej b6 silnik 3.0 otóż leci bialy dym z lewej rury wydechowej i nadmiernie ucieka plyn chlodniczy w okresie tygodnia ubyło mi z 6 litrów plynu chlodniczego ze zbiornika uszczelka pod głowicą?
Tomek965
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta