-
Auto wpada w rezonans
Ja oleju nie zmieniałem, przebieg prawie 400 ori, dwumas Luk, a wcześniej było sztywne takie same objawy. Jaki kod skrzyni nie wiem.
-
Auto wpada w rezonans
Blacha wyjęta, to są drgania- trzęsie całym autem. Chociaż wczoraj stała się dziwna rzecz, auto przestało tak mocno wpadać w rezonans jedt z 70% mniej czuć , lecz nadal drży. Wiem że samo nic się nie naprawia, ciekawe co teraz dalej będzie ?
-
Auto wpada w rezonans
Tak słychać jak zacznie mocno wibrować IMG_6664.MOV
-
Auto wpada w rezonans
Podeslij linka kolego, żebym wiedział oco kaman.
-
Auto wpada w rezonans
Postaram się dzisiaj spr, ale wydaje mi się ze nie ma
-
Auto wpada w rezonans
IMG_6662.MOV
-
Auto wpada w rezonans
Delikatny tak jak ruszę tył przód !
-
Auto wpada w rezonans
Ewidentnie przestaje wibrować jak w czasie jazdy gwałtownie i mocno skręcę w prawo?
-
Auto wpada w rezonans
Prawy ma mniejsze. To co to napier ze tak trzęsie budą, bo ja już nie mam pomysłów !
-
Auto wpada w rezonans
Tak wyglada lewa półoś, dodam ze na 1 biegu w powietrzu i na recznym IMG_6661.MOV
-
Auto wpada w rezonans
Bipy ok są na 0 a po dodaniu gazu wskakują na 4 i odrazu na 0 2 cylinder wczasie jazdy miał max 1,63mg
-
Auto wpada w rezonans
Niby całe półosie, nie byłem przy tym. A śrub znając życie nie.
-
Auto wpada w rezonans
Mechanik twierdzi ze podmieniła całe półosie i dalej tak samo było. Ja napewno zmieniłem jeden przegub wew
-
Auto wpada w rezonans
Sprawdzać luz góra dół czy czy od skrzyni do koła ?
-
Auto wpada w rezonans
A miało by to znaczenie że przy ostrym skręcie ruszeniu kierownicą w prawa jakby ustawało?
kornik81
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta