-
żółty odcień Bi-xenon D5S - 2016
Tak myślałem, ale dalej lekko w szoku jestem ze po wymianie jest taka różnica między oryginałem który był a tym
-
żółty odcień Bi-xenon D5S - 2016
będę musiał rozeznać się cenowo, najlepiej pewnie do aso podjechać aby wycenili na oko ile to będzie kosztować.
-
żółty odcień Bi-xenon D5S - 2016
to jednak mi się ode chciało.. dzięki Ci bardzo za pomoc i wytłumaczenie
-
żółty odcień Bi-xenon D5S - 2016
ohhh, to aż takie koszta? myślałem że w max 10k by się udało zamknąć z kodowaniem nowych lamp
-
żółty odcień Bi-xenon D5S - 2016
hmm, czyli najlepiej przyszłościowo zmienić lampy na matrix ledy lub ledy
-
żółty odcień Bi-xenon D5S - 2016
dzięki, tak jak myślałem.. chciałem zaoszczędzić to zapłacę 2x tyle
-
Rokx obserwuje zawartość żółty odcień Bi-xenon D5S - 2016
-
żółty odcień Bi-xenon D5S - 2016
Hejka, Wczoraj wymieniłem obustronnie żarniki, musiałem wymienić bo jeden się przegrzewał i nie chciał się odpalać. Zamówiłem z allegro takie same jak oryginalne (sprzedawca pisał że oryginalne). Po założeniu przez 5/6 sekund świecą na biało, jak powinny później wpadają w kolor żółty. Dołączam zdjęcie. Pytanie czy to coś w elektryką się stało czy po prostu żarnik to podroby i dlatego tak świecą, Mechanik mówił że to przejściowe że muszą się dopalić bo są nowe zamawiałem te: allegro.pl ALLEGRO.PL
Rokx
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta