Treść opublikowana przez Banialuka
-
Rysy na plexi od zegarów
Jest i była folia na tych co przyszły. Ale pod folia rysy i po jej częściowym zdjęciu też. To zegary standardowe.
-
Rysy na plexi od zegarów
Ok rozumiem. Sprawa poszła dalej z zegarami. Otóż przyszły nowe( mialem wymienic na własny koszt). Po obejrzeniu ich jeszcze przed montażem okazało się, że mają podobne zarysowania co zegary w moim aucie. Szok!! Takie wyszły z fabryki. ASO nie chce reklamować moich bo przejechane ponad 1 tys km ,tylko reklamują te co przyszły. Aż nie chce się wierzyć. Jakieś rady? Do boku już poszło. Znajomy z branzy moto mówi, żeby pisać na tvn turbo hehe Pozdrawiam
-
Rysy na plexi od zegarów
Witam ponownie kolegę Muskel1 , Czy mógłbym napisać wiadomosc na priv? Bo aktualnie nie mogę.
-
Rysy na plexi od zegarów
Zapytam jeszcze , czy trudno wymienić zegary? Chodzi mi czy w aso moga coś uszkodzić przy okazji?wymiana nie spowoduje że będzie slychać trzaski itp. w trakcie jazdy?
-
Rysy na plexi od zegarów
Po prawej listwa z ramy szyby avanta - tak jakby zeszła farba,jest matowa, nie błyszczy się, po lewej jak od nowości ramy drzwi tylnych.
-
Rysy na plexi od zegarów
Wracając do tematu, jestem trochę zniesmaczony polityką marki uważanej za premium. Przecież to nowe auto, takie idealne rysy ciężko "namalować" mikrofibrą a oni odrzucają rozszczenia bo przejechane powyżej 1000km. Kiedy człowiek miał to wcześniej zauważyć? Tymbardziej , że mistrz serwisu stwierdził, że to wada, ale co mają zrobić jak tip audi - powyżej 1000 km nie wymieniamy na gwarancji . Czy w innym serwisie moga podejść do tego inaczej ,czy to taka polityka całej marki? Jak np.z listwami szyb po ciężkiej chemii ??
-
Rysy na plexi od zegarów
Dzięki, pozdrawiam.
-
Rysy na plexi od zegarów
Wszystko jasne , dzięki za pomoc. Aczkolwiek dziwi mnie zachowanie ASO ,bo jednak nowe auto z taką wadą. Sam bym tego nie zauważył gdyby nie promienie słońca. Jak pada słońce na dolna część zegara to przez te rysy tworzy się "łuna" przez co słabo są czytelne. Na początku roku nie było takich dni a zauważyłem jak się zrobiło ciepło i niestety przybyło km:(
-
Rysy na plexi od zegarów
Dzięki za odpowiedz. To już nie ma możliwości ,w tym momencie ,wymiany zegarów na te same tylko nowe? Co w sytuacji, gdyby zostały uszkodzone?
-
Rysy na plexi od zegarów
Czyli juz nie mogę wymienić zegarów ? Nawet jakbym chciał AID virtual cockpit?
-
Rysy na plexi od zegarów
Dzięki za odpowiedź. Wydaje mi się że te rysy nie są spowodowane przez czyszczenie, są za bardzo "idealne" i równomierne na całej plexi. Dodatkowo dziwi fakt limitu kilometrów ( 1 tys.), co jest absurdalne . W serwisie tez stwierdzili ze wada ale maja związane ręce z racji przebiegu. W salonie stało nowe audi z przebiegiem 5km i też miało taki defekt. Najgorzej że Audi nie widzi problemu.
-
Rysy na plexi od zegarów
Witam wszystkich użytkowników forum, piszę w sprawie auta odebranego z początkiem roku, otóż na plexi zegarów mam płytkie , liczne zarysowania koliste na wyświetlaczu standardowych zegarów licznika -zauważyłem je podczas podróży w słoneczny dzień, kiedy słońce padało na nie.Za wczasu- nie czyściłem ich:) Zgłosiłem sprawę do ASO, ale odpisali, iż takie liczniki wymieniają tylko do 1000 km, miałem w momencie zauważenia wady 1800 km. Chciałbym się dowiedzieć , czy można liczyć na Audi w takich sprawach?czy jest w podobnej sytuacji. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam