Treść opublikowana przez Szczypior21
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
Kolego podziało, nie wiem jak Ci dziękować od pół roku z tym walczyłem
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
Dobra sprawdze za chwile i dam znać
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
No wiem, ale tylko mówię co jest. Masz jeszcze jakieś pomysły ? Bo ja już przypatrzyłem wszystkie opcje i nic nie ma
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
Nie było jest tylko headlight adjustment
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
Nie mam opcji do wyszukania
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
A jaki to może być kanał żeby go wpisać ręcznie ?
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
To nie jest do wyszukiwania, tylko ramka od wartości testowych
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
Za pierwszym razem nie, dopiero jak mi napisałeś o tym kodzie dostępu to dopiero potem zrobiłem ta procedurę. Teraz podłączyłem się na nowo, najpierw wpisując kod dostępu potem wchodząc w adaptacje. Nic więcej się pojawiło nie wiem czy to miało jakiś sens, ale spróbowałem
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
No to nie ma, zreszta widzisz. Masz jakiś pomysł dalej co zrobić ?
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
Sprawa wyglada, postanowiłem, ze sam kupię vcds i aktualnie jestem podłączony jestem w adaptacji sterownika numer 09, tylko problem jest taki ze nie widzę tutaj żadnej funkcji show room efekt, co z tym poradzić ?
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
Zgadzam się z tobą, to chyba raczej nikt nie lubi być pouczany, a takie lekkie nakierowanie nie zaszkodzi. Oszczędzą mi czasu na poczekalni.
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
Dobra spróbuje dogadać się z aso w tej sprawie i dam ci znać jak to się skończyło.
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
Tak sprawdzałem na postoju podczas ruszania kierownica soczewki się ruszają. To w takim razie będę zmuszony zakupić vcds i zrobić tak jak mówisz, bo bez tego to ani rusz. Wiem, ze może ciężko Ci spróbować będzie odpowiedzieć na to pytanie, ale jeśli zakładamy z góry, ze wyłączenie tego show room efekt nie pomoże, to jaka może być następna przyczyna, ze coś może być włączone lub wyłączone ?
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
Poprzedni właściciel nie za bardzo znał się na samochodach, aby tylko wsiąść i jechać. To wychodzi na to, ze mam uruchomiona tą funkcje. Ale myślisz ze na serwisie aso mogli nie rozpatrzeć tej opcji o której napisałeś ? Oraz czy skoro można włączyć ta funkcje to te opadanie świateł mogło by być od tego ?
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
1.Postaram się znaleźć na to czas. 2.Audo z EU z Polskiego salonu, kupiłem pól roku temu od 2 właściciela. On nie wie dlaczego te światła tak działają jezdził tak cały czas na nich. 3. Serwis ASO Audi 4. Wciskanie gazu na postoju oraz podczas jazdy przyśpieszając, na tempomacie światła świecą normalnie, nie opuszczają się 5. Nie posiadam programu, pewnie masz tu na myśli VCDS. Więc nie jestem w stanie tego zrobić. Tak myśląc logicznie to ta opcja shoowroom efekt nie jest czasem opcją jak odpala się auto i światła wtedy tak się ustawiają w góre w dól i w lewo i prawo ?
-
Bixenon skrętny światła opadają po dodaniu gazu.
Witam w moim audi a4 b8 2013r. z silnikiem 2.0 tfsi cncd, wraz ze światłami bi xenon skrętnym, światła tak jak w temacie opadają na sam dół po dodaniu gazu. Nie ma to znaczenia jak dużo i w jakim momencie tego gazu się doda, samochód może stać na postoju lub podczas jazdy. Światła oprócz tej wady działają poprawnie, działa doświetlenie zakretu, światła się poziomują podczas odpalania samochodu oraz podczas jazdy kiedy skręcamy kierownicą światła tak samo skręcają jak ruch kierownicą. Byłem z tym problemem na serwisie, stwierdzili oni, że przyczyną tego błędu jest zardzewiały czujnik poziomu, który jest na tylnym lewym wahaczu i takowy został wymieniony. Jednak to rozwiązanie nie pomogło. Pojechałem jeszcze raz z tym samym problemem na gwarancje, serwis zakodował na nowo jakiś moduł, nie powiedzieli mi dokładnie co zostało zakodowane na nowo, oraz została przeprowadzona adaptacja świateł. Niestety nic nie pomogło, problem dalej pozostał. Serwis stwierdził, że oprócz tego błędu wszystko w tym samochodzie jest ok. komputer diagnostyczny nie pokazuje żadnego błędu. Powiedzieli również, że światła drżą na postoju i komputer pokazuje, że coś wysyła sygnał o opuszczeniu tych świateł o "-300". Ale pomimo tego serwis nie wie co dalej robić i jak to zrobić, żeby to działało. Więc wstawiam ten temat na tym forum, bo może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać.