Treść opublikowana przez LAMYK1
-
Zmiana radia z Symphony na concert 3
Dobra, czyli wszystko jasne, dzięki jeszcze raz za pomoc. Zamykam
-
Zmiana radia z Symphony na concert 3
dobra, radyjko juz ogarniete, wszystko smiga, tylko teraz mam pytanie, bo chcialbym w nim zainstalować bluetooth, i teraz pytanie, czy przez ta przejściówkę rns-e bedzie mi to dzialac? i czy to bedzie kompatybilne?
-
Zmiana radia z Symphony na concert 3
okej, jutro juz powinienem miec przejsciowki, teraz tylko mam pytanie, który przewód mam przepiąć w które miejsce? dzięki wielkie.
-
Zmiana radia z Symphony na concert 3
Dobra, to dzieki w takim razie, zamawiam przejściówki, i jak bede je mial, to sie odezwe co do tego przewodu
-
Zmiana radia z Symphony na concert 3
i wlasnie, posiadam naglosnienie bose, czy to tez jest jakis problem? bedzie cos trzeba przekodowywać albo cos?
-
Zmiana radia z Symphony na concert 3
okej, a mam jeszcze pytanie, bo posiadam kierownicę z multifunkcja, i zastanawia mnie czy pogłaśnianie i ściszanie z kierownicy będzie działać?
-
Zmiana radia z Symphony na concert 3
Czesc, w swojej a3 chcialbym zmienic radio z symphony na concert 3, i tu pojawia sie problem, poniewaz concert ma inne wejscie, widziałem przejściówki, ale sa one rozne, orientuje sie ktos ktora mogla by byc dobra, i czy by wszystko smigalo?