Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana radia z Symphony na concert 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, w swojej a3 chcialbym zmienic radio z symphony na concert 3, i tu pojawia sie problem, poniewaz concert ma inne wejscie, widziałem przejściówki, ale sa one rozne, orientuje sie ktos ktora mogla by byc dobra, i czy by wszystko smigalo?

310244786_483837293654013_1932193295149887296_n.jpg

310442822_512386194049516_3410167435105124552_n.jpg

310280712_617753653175766_1119317385891163975_n (1).jpg

Opublikowano

Wpisz w allegro "rnse adapter" i tylko 1 przewód przepniesz w inne miejsce  by diagnoza działa na tym adapterze. Dodatkowo do anten przejściówka na fakre

https://allegro.pl/oferta/zlacze-iso-adapter-adapter-antenowy-audi-rns-e-6656331801

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

okej, a mam jeszcze pytanie, bo posiadam kierownicę z multifunkcja, i zastanawia mnie czy pogłaśnianie i ściszanie z kierownicy będzie działać?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, LAMYK1 napisał:

okej, a mam jeszcze pytanie, bo posiadam kierownicę z multifunkcja, i zastanawia mnie czy pogłaśnianie i ściszanie z kierownicy będzie działać?

i wlasnie, posiadam naglosnienie bose, czy to tez jest jakis problem? bedzie cos trzeba przekodowywać albo cos?

Opublikowano
Godzinę temu, LAMYK1 napisał:

okej, a mam jeszcze pytanie, bo posiadam kierownicę z multifunkcja, i zastanawia mnie czy pogłaśnianie i ściszanie z kierownicy będzie działać?

Tak

Godzinę temu, LAMYK1 napisał:

i wlasnie, posiadam naglosnienie bose, czy to tez jest jakis problem? bedzie cos trzeba przekodowywać albo cos?

Będzie działać tak jak do tej pory.

Opublikowano
  • Autor

Dobra, to dzieki w takim razie, zamawiam przejściówki, i jak bede je mial, to sie odezwe co do tego przewodu 

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, pila24 napisał:

Wpisz w allegro "rnse adapter" i tylko 1 przewód przepniesz w inne miejsce  by diagnoza działa na tym adapterze. Dodatkowo do anten przejściówka na fakre

https://allegro.pl/oferta/zlacze-iso-adapter-adapter-antenowy-audi-rns-e-6656331801

okej, jutro juz powinienem miec przejsciowki, teraz tylko mam pytanie, który przewód mam przepiąć w które miejsce?

dzięki wielkie.

Opublikowano
2 godziny temu, LAMYK1 napisał:

okej, jutro juz powinienem miec przejsciowki, teraz tylko mam pytanie, który przewód mam przepiąć w które miejsce?

dzięki wielkie.

Na pierwszej stronie tego tematu masz opisane 

https://a4-klub.pl/topic/140602-zamiana-radia-symphony-ii-na-concert-iii/

Opublikowano
  • Autor

dobra, radyjko juz ogarniete, wszystko smiga, tylko teraz mam pytanie, bo chcialbym w nim zainstalować bluetooth, i teraz pytanie, czy przez ta przejściówkę rns-e bedzie mi to dzialac? i czy to bedzie kompatybilne?

obraz_2022-10-06_234408917.png

obraz_2022-10-06_234532353.png

Opublikowano
16 godzin temu, LAMYK1 napisał:

dobra, radyjko juz ogarniete, wszystko smiga, tylko teraz mam pytanie, bo chcialbym w nim zainstalować bluetooth, i teraz pytanie, czy przez ta przejściówkę rns-e bedzie mi to dzialac? i czy to bedzie kompatybilne?

obraz_2022-10-06_234408917.png

obraz_2022-10-06_234532353.png

Tak,zadziała normalnie,wypinasz tylko tą kostkę która była oryginalnie w quadlocku,wypinasz przewód lini K,wpinasz go w kostkę zmieniarki i umieszczasz ją w quadlocku. Kodujesz rnse pod zmieniarkę i śmiga.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

Dobra, czyli wszystko jasne, dzięki jeszcze raz za pomoc. Zamykam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.