Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mantek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, wiem że forum dotyczy A4 ale mam problem z zawieszeniem w swojej A6 C5, wątek bogaty w odpowiedzi wiec pomyślałem ze może napisze tutaj. Tak więc mam do wymiany w swojej C5 kilka wahaczy, czytając różne wątki zrobił mi się trochę mętlik w głowie. Tak się zastanawiam czy w moim przypadku jest w ogóle sens wymieniać cale zawieszenie ( tak z samego początku zakładałem). Myślałem żeby wymienić całe na jakieś tańsze ale po woli dochodzę do wniosku że być może to mija się z celem bo np. tańsze rozwalą się szybciej niż moje górne które są na chwilę obecną ok. Generalnie do wymiany mam na pewno dwa dolne tylne (banany) i któryś dolny przedni. Górne na chwilę obecna w porządku chociaż na którymś górnym luz na sworzniu zaczyna być już lekko wyczuwalny. Łączniki wymieniane jakieś 9 miesięcy temu na razie ok, końcówki też w porządku. Jak myślicie czy jest sens wymieniać całość zawieszenia ? Ja coraz bardziej skłaniam się ku takiej opcji żeby teraz wymienić np. cały dół, ewentualnie w przyszłym roku górę. Czy opłaca się w ogóle szukać samych dolnych wahaczy czy nie wiele drożej jak dolne wyjdzie komplet ? I teraz oczywiście zostaje jeszcze kwestia jakiego producenta wybrać, przeczytałem już chyba wszystkie wątki z tym związane i tutaj chyba nie chciał bym ryzykować z jakimś tańszym zamiennikiem. Autem na pewno ładnych parę lat jeszcze pojeżdżę więc nie chciał bym pakować jakiegoś badziewia. Jakich producentów polecacie, czy jest coś tańszego niż LMO czy TWR godnego polecenia?. Czytałem ze Mayle oraz RTS są w miarę ? Polecili byście je czy szukać coś innego. I jeszcze takie pytanie gdzie szukać czy allegro czy raczej od kogoś z forum / hurtownie. Nie chciał bym trafić na podróbkę. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.