-
paweltoronto zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
1.8T BEX Mieszanka za uboga LOGI
Dziś rano oprócz błędu mieszanki pojawił się 17658 Za niski poziom paliwa P1250 008 Paliwo jest. Około 15 litrów.
-
1.8T BEX Mieszanka za uboga LOGI
Mam nadzieję że teraz jest OK.
-
BMN Długo kręci po postoju
Dzięki, jutro sprawdzę pod względem ewentualnych wycieków. Dziś na próbę podmieniona pompa vacum, ale bez rezultatu.
-
-
BMN Długo kręci po postoju
Witam. Mam problem z 170 konnym silnikiem BMN w Audi z 2008 roku. Auto gdy postoi 30 minut długo kręci zanim odpali (około 10sek). Po zgaszeniu zapala od strzała. Wygląda to jakby paliwo się cofało. Wymienione zostały oringi pompowtrysków oraz metalowa uszczelka pompy vacum (ciekła). Zero poprawy. Pompkę w baku słychać po przekręceniu kluczyka, przy filtrze leci paliwo. Proszę o podpowiedź bardziej doświadczonych kolegów co dalej mogę sprawdzić. VCDS nie pokazuje żadnych błędów. Na jakie parametry zwrócić uwagę? Pozdrawiam
-
1.8T BEX Mieszanka za uboga LOGI
Log #630059 LOG.TUNEZILLA.COM Log #630060 LOG.TUNEZILLA.COM Log #630061 LOG.TUNEZILLA.COM
-
1.8T BEX Mieszanka za uboga LOGI
Ok. Robiłem to pierwszy raz. Jutro podrzucę logi po kasowaniu błędu.
-
1.8T BEX Mieszanka za uboga LOGI
Nie, a powinienem? Logi robione z zapisanym błędem.
-
1.8T BEX Mieszanka za uboga LOGI
Witam. Borykam się z powracającym błędem 17536 Zespół 1; adaptacja mieszanki; P1128 001 mieszanka za uboga. B6 2004 1.8t BEX. Problem polega na tym, że generalnie auto ma moc, ale czasami "przebiera". Momentami po dodaniu gazu chwile nie ma reakcji, później wchodzi normalnie na obroty i przyspiesza. Coś a'la wypadanie zapłonów. Świece nowe, cewki sprawne. Auto nie posiada LPG. Załączam logi robione na 3 biegu od około 1500 obrotów do końca. Będę wdzięczny za pomoc w poszukiwaniu usterki. Log #629717 LOG.TUNEZILLA.COM Log #629713 LOG.TUNEZILLA.COM