Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T BEX Mieszanka za uboga LOGI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Borykam się z powracającym błędem 17536 Zespół 1; adaptacja mieszanki; P1128 001 mieszanka za uboga. B6 2004 1.8t BEX. Problem polega na tym, że generalnie auto ma moc, ale czasami "przebiera". Momentami po dodaniu gazu chwile nie ma reakcji, później wchodzi normalnie na obroty i przyspiesza. Coś a'la wypadanie zapłonów. Świece nowe, cewki sprawne. Auto nie posiada LPG. Załączam logi robione na 3 biegu od około 1500 obrotów do końca. Będę wdzięczny za pomoc w poszukiwaniu usterki. 

 

LOG.TUNEZILLA.COM

 

LOG.TUNEZILLA.COM

Edytowane przez paweltoronto

Opublikowano

Te logi to miałeś chyba w trybie awaryjnym robione, kasowałeś błędy zaraz przed logowaniem?

Opublikowano
  • Autor

Nie, a powinienem? Logi robione z zapisanym błędem. 

Opublikowano
41 minut temu, paweltoronto napisał:

Nie, a powinienem? Logi robione z zapisanym błędem. 

Podstawa to kasowanie błedów przed logami. Teraz to nie wiem czy ma ze 150KM.

Logi robisz parami 2+33, 3+20 i 115+118.

Opublikowano
  • Autor

Ok. Robiłem to pierwszy raz. Jutro podrzucę logi po kasowaniu błędu.

Opublikowano
14 minut temu, paweltoronto napisał:

Ok. Robiłem to pierwszy raz. Jutro podrzucę logi po kasowaniu błędu.

Taa, a instrukcji setki jak robić logi... :P

Opublikowano
  • Autor
LOG.TUNEZILLA.COM
LOG.TUNEZILLA.COM
LOG.TUNEZILLA.COM

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.10.2022 o 19:33, przem8 napisał:

Taa, a instrukcji setki jak robić logi... :P

Mam nadzieję że teraz jest OK. 

Opublikowano

Podczas logowania ucina doładowanie. Generalnie masz spalanie stukowe, które grozi uszkodzeniem silnika. Jest co sprawdzać ale co konkretnie, nie wiem. Szczelność, n75, katalizator. Powodzenia w poszukiwaniach.

Opublikowano

Zacznij od założenia org przepływki.

Opublikowano

Mam ori przepływke nową:)

Opublikowano
  • Autor

Dziś rano oprócz błędu mieszanki pojawił się 17658 Za niski poziom paliwa P1250 008

Paliwo jest. Około 15 litrów. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam mam pytanie czy był by ktoś w stanie zrobić mi logi z okolic rzeszowa bo mam ten sam problem co kolega że mam za ubogą mieszankę i wypadanie zapłonu 

obd2.jpg

obd2 1.jpg

Opublikowano
W dniu 28.11.2022 o 21:18, SynDyk napisał(a):

Witam mam pytanie czy był by ktoś w stanie zrobić mi logi z okolic rzeszowa bo mam ten sam problem co kolega że mam za ubogą mieszankę i wypadanie zapłonu 

obd2.jpg

obd2 1.jpg

Hej , jestem z pod Rzeszowa, możemy to zrobić .Od razu mówię,że nie jestem mechanikiem:). Pierwsze musimy usunąć błędy wypadania zapłonu na cylindrach 1 i 3 Podejrzewam cewki, albo coś ze swieczkami

Mam dwie zapasowe cewki, mogę Ci je dać i sprawdzisz na próbę.. A poźniej możemy się bawić w logowanie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.