-
Skrzynia S-tronic w Audi A4 B9 wrzuca na N w czasie jazdy
Przepraszam za pomyłkę miało być CSWB nie spojrzałem co mi automatycznie napisało
-
Skrzynia S-tronic w Audi A4 B9 wrzuca na N w czasie jazdy
CSABA 218 KM 2017 rok
-
Skrzynia S-tronic w Audi A4 B9 wrzuca na N w czasie jazdy
Tak pokazuje się N i po ponownym dodaniu gazu sam przerzuca na D
-
Skrzynia S-tronic w Audi A4 B9 wrzuca na N w czasie jazdy
Jak dodam gazu to jedzie normalnie, nie wiem od czego to zależy ale tak 50/50 wrzuca na luz po odpuszczeniu gazu
-
ArekMarek obserwuje zawartość Choinka błędów , Skrzynia S-tronic w Audi A4 B9 wrzuca na N w czasie jazdy , Ubywajacy płyn chłodniczy i 1 inny
-
Skrzynia S-tronic w Audi A4 B9 wrzuca na N w czasie jazdy
Witam moja skrzynia stronic w sumie od kad kupiłem sama wrzuca na N podczas jazdy, w trybie S już tego nie robi . Myślałem że to normalne i tak ma być ale ostatnio znajomy mi powiedział że też ma stronic i u niego to nie występuje. Czy to normalne? Dodam iż nie za każdym razem po opuszczeniu gazu wrzuca na N
-
Ubywajacy płyn chłodniczy
Nie czuć nic z nawiewu
-
Ubywajacy płyn chłodniczy
Witam ostatnio w zimne dni ubywa mi płyn chłodniczy a dokładniej, zaczęło się około rok temu w lutym na początku co około 2 tygodnie i tak do kwietnia( przebiegu w 2 tygodnie około 1000-1500 km) w maju ustąpiło, nie dolalem nic aż do końca wrzesnia, aktualnie mało się poruszam autem ale co trochę muszę dolać płynu. Dodam że trasy Polska- holandia jeżdżę i nie ubywa go prawie nic, zauważyłem że ucieka najwięcej w zimne dni i krótkich dystansach. Moze ktoś miał podobny problem?
-
Niskie ciśnienie oleju 3.0 tdi 218km
Witam słyszałem od mechanika że te silniki mają problem z niskim ciśnieniem oleju i przy przedbiegach około 200 tys przebiegu silniki potrafią się zacierać, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś zna temat bardzo doświadczył sam takiej sytuacji?? Dodam że jestem świeżym użytkowaniem tego auta. Pozdrawiam.
-
Choinka błędów
VID_20221119_152215.mp4 Witam serdecznie, dzisiaj po przejechaniu 15 km w powrocie do domu wyskoczyły mi następujące błędy, załączam filmik. Jaka moze byc przyczyna chce się zorientować przed wstawieniem do mechanika bo trochę boję się kosztów nie wiem na co mam się szykować
ArekMarek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta