Treść opublikowana przez daniel06081991
-
Nie załącza się wentylator chłodnicy w Audi A4 B8
Okazał się sterownik/moduł. Po wymianie wentylator dziala w sprawdzeniu w nastatawach i myślę że będzie ok. Wymiana kosmicznie trudna beż ingerencji w zdjęcie zderzaka i rozsunięcie przodu. Ale jakoś się udało od dołu, ręce porysowane
-
Nie załącza się wentylator chłodnicy w Audi A4 B8
Dziś zamowie to donpiatku będzie i się okaże. Wymiana rozumiem od dołu bez jakiegoś większego nakładu pracy?
-
Nie załącza się wentylator chłodnicy w Audi A4 B8
Co o tym myślisz? Sterownik, wentylator , jakas innanpropozcja ?
-
Nie załącza się wentylator chłodnicy w Audi A4 B8
Plus i masa w kostce jest . A więc duet szanse że sterownik? Wymiana powinna udać się bez większego rozbierania?
-
Nie załącza się wentylator chłodnicy w Audi A4 B8
Ok dzięki, jutro sprawdzę prad czy jest we wtyczce . Jeśli jest to kupuje moduł wentylatora tzw szyszke . W razie coś do jednego wentylatora masz jakiś jej nr ?
-
Nie załącza się wentylator chłodnicy w Audi A4 B8
Rozumiem. Czyli jak jest prad to uwalony sterownik. A jak nie ma i bezpiecznkk cały to okablowanie do sterownika?
-
Nie załącza się wentylator chłodnicy w Audi A4 B8
Jeden wentylator
-
Nie załącza się wentylator chłodnicy w Audi A4 B8
Zrobić test wentylatorow i wtedy sprawdzic czy dochodzi ? Bo w sterowniku nie ma napiecia po kluczyku cały czas ? A wiesz który kabel ?
-
Nie załącza się wentylator chłodnicy w Audi A4 B8
Załączam scan . Dodam że bezpiecznik cały Log-WAUZZZ8K-243940km.txt
-
Nie załącza się wentylator chłodnicy w Audi A4 B8
Ok jutro dodam tono co prosisz
-
Nie załącza się wentylator chłodnicy w Audi A4 B8
To jedyny blad jaki wystąpił w aucie , dlatego zrobiłem zdjęcie. Autoscan mogę załączyć jutro po południu.
-
Nie załącza się wentylator chłodnicy w Audi A4 B8
Witam W A4 B8 przestał załączać się wentylator chłodnicy i wyskakuje następujący blad ( zdjęcia) . W lato było to sporadycznie teraz siadło wgl . W nastawach podstawowych również nie załącza się wentylator . Na co stawiacie . Sterownik wentylatora czy okablowanie?
-
Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
Dzięki za zaangażowanie super koles jesteś
-
Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
Ogarnąłem Wpisałem nowe wartości w każdym kanale ręcznie plus olej obciążenie i sądzą następnie skasowałem w inspekacjach olejowe reszta świata i reszta świata diesel i poszło
-
Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
Ok a więc lipa. Noc nic sam nie wiem jak do tego podejść. Jestem coraz bliżej rozwiązania Zobacz zdjęcia a chodzi o to że serwis na zegarze to dni z serwisu inspekcji a kilometry z serwisu oleju
-
Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
Zajadę jeszcze do innego magika co ma na pewno vaga z adako ori i zobaczę ale raczej nic nie zdziała. A to skąd jesteś?
-
Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
Podejrzewam że to głupota. Zastanawiam się czy nie odłączyć aku na 10 min jutro i moze taki reset coś dać?
-
Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
Kanal 45 nie wchodzi na 4 jest w oelju opcją tylko 1 i 2 zaś kanal 02 noe chce wskoczyć na 0 ani 1 tylko 2
-
Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
Ok a przebieg zostawić na 12 cz 15 tys beżz różnicy?
-
Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
-
Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
- Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
- Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
Może być ze coś ustawione źle w inspekcji serwisowej gdzie są opcje kasowania ale i zmiany na system miedyzobslugowy staly/zmienny reszta świata, diesel benzyna USA itp?- Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
Nie miał vaga tylko taki komputer typu tablet . Zakładam że ori. Oczywiście przegląd jak w przypadku vcds się wyzerował ale nadal komunikat pozostał. Na pewno chodzi o serwis olejowy . Inspekcja jest ok . Coś jest źle ustawione bo w kanale 02 wyskakuje mi cyfra 2 jak ja zmeinic próbuje na 0 czyli kasowanie to zapisuje a gdy wchodzę ponownie nadal jest 2.- Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu
Byłem u mechanika i nadal na wyświetlaczu serwis zostaję mimo usunięcia. Masakra , może jest jakaś opcja informowania o przeglądzie? - Inspekcja serwisowa w A4 B8 nie znika z licznika po skasowaniu