-
Co jakiś czas brak reakcji rozrusznik
Dzięki, w takim razie biorę się do pracy
-
Co jakiś czas brak reakcji rozrusznik
Tak, wszystko zrobione jak należy. orientujesz się może czy ciężko wymontować rozrusznik ?
-
Co jakiś czas brak reakcji rozrusznik
Czy jest jakiś przekaźnik który ewentualnie mogę sprawdzić ? Bo nic innego mi nie przychodzi do głowy.
-
Co jakiś czas brak reakcji rozrusznik
Przekręcam na zapłon, następnie daje na rozrusznik i przygasają mi światła i nawiewy się wyłączają i tyle. Nie słychać żadnej reakcji rozrusznika. Masa wyczyszczona do gołej blachy, zapsikana dodatkowo contact sprayem. Przed chwila znowu miałem taki przypadek, samochód ostygł i postał godzinę po czym bez problemu odpalił i znowu działa wszystko bez zarzutu
-
Co jakiś czas brak reakcji rozrusznik
Nawet jak kręci dobrze to może być uszkodzony ?
-
Kowalski24011 obserwuje zawartość Co jakiś czas brak reakcji rozrusznik
-
Co jakiś czas brak reakcji rozrusznik
Witam, mam problem z moim samochodem. A4 b5 silnik 1.6 Adp. Auto raz na jakiś czas przestaje reagować na rozrusznik, światła przygasają, nawiewy tak samo ale nie słychać nawet cykniecia przekaźnika lub tym podobne. Wymieniłem kostkę stacyjki, wyczyściłem masę, ustało na miesiąc i dzisiaj znowu wróciło. Co ciekawe po odpaleniu na pych i zgaszeniu auta wszystko wraca do normy i moge go odpalać do woli bez żadnego problemu, rozrusznik kręci szybko i bez problemu. Czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem i wie ewentualnie gdzie szukać przyczyny ? Z góry dzięki ;)