Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartizbarti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartizbarti

  1. Witam czy zmieniał ktoś w swoim 3.0tdi asb intercooler centralny? przy temperaturach które panowały w majówkę dość mocno było czuć ze samochod jedzie dośc słabiej...
  2. Panowie czym różni się licznik z końcówką HX a samo H? Widze że pasowałby lecz no chciałbym dowiedzieć się czy faktycznie jest jakaś różnica
  3. Podesłałbyś linka? Znalazłem tylko do b6
  4. Witam serdecznie zmagałem się ostatnio z dość dużym poborem prądu 0.4 na spoczynku, elektryk namierzył sprawcę, programator w liczniku, po wyjęciu bezpiecznika bodajże nr15, odpowiedzialnego za m.in wyświetlanie przebiegu pobór jest w normie, stoję więc przed zakupem licznika o numerach 8EO 920901HX niestety nie mogę znaleźć nigdzie o owych numerach, czy jakiś inny licznik będzie pasował?
  5. Witam serdecznie czy któryś z was przerabiał może front grill z wersji A4 SLINE, na plaster miodu RS4? Patrząc na ceny RSowych grillów 2500-3500, a za custom (kupno nowego grilla, arkuszu, lakierowanie) zamknę się w cenie 1000zl - Widzialem, że można kupić arkusz plastra miodu, lecz co widzę aukcje z tymi arkuszami to te "romby" nie za bardzo odpowiadają tym z RS, więc pytanie czy orientuje się ktoś jakie wymiary są tych rombów, lub jeżeli ktoś już przerabiał to może posiada LINK do zakupu jak najbardziej zbliżonego arkuszu do oryginalnego.
  6. Witam serdecznie, posiadam audi A4 B7 z bożym nagłosnieniem (bose), zauważyłem ze radio na volume 20(włącznie z każdym następnym poziomem do maxa) gra tak samo nie czuć różnicy w basie, ani w głośności, pytanie brzmi następująca, potrzebny bedzie zestaw 4 głośników P&P, demontuje stare wkładam nowe. Posiada ktoś sprawdzony zestaw? godny polecenia? aby wszystko działało tak jak wyzej wspomniałem P&P
  7. zamówiłem własnie multimetr, dam znac pod koniec roku (dostawa 30.12) co do kamerki to jest podłączona pod moduł wefa który jest podłączony do radia po zapłonie
  8. Witam borykam się problemem 3.0tdi gubi prąd po 3 dniowym postoju, w sierpniu wymieniony akumulator 93ah 800 Jakieś podpowiedzi? może zły akumulator, chociaż sprzedawca mówił, że jak najbardziej taki starczy (po specyfikacji powinien być 95ah)
  9. zeza nie zauważyłem, wiec raczej nie skrętny bedzie
  10. Prawa lampa 8e0941004am lampa lewa 8e0941003bm
  11. Ostatnie pytanko bo wyczytałem na forum ze moje PX4 nie mają samo poziomu, dopiero 8Q3 ma samo poziom lecz no moje lampy na aucie przy włączeniu samo poziomują się na dniach postaram się wrzucić, aktualnie nie mam możliwości demontażu bo auto potrzebne na codzień
  12. Orientujesz się może jak oznaczone były by skrętne?
  13. Witam, jestem na etapie renowacji swoich lamp, otrzymałem pytanie od gościa zajmującego się renowacją czy posiadam BiX skrętny czy też nie. Pytanie do was jak to rozpoznać, nie doświadczyłem wrażenia aby lampy doświetlały mi zakręty (lub po prostu jestem za mało uważny) Po rozkodowaniu wyposażenia z VINU, jest informacja o XENON PLUS
  14. Witam tak jak w temacie stoję przed wymianą kompletu sprzęgła+dwumas jaką firme byście polecili?
  15. Bartizbarti opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Rozwiązane
  16. dzieki za pomoc, mam drugą od góry blende, ostatnia ta czarna w połysku nie będzie pasować? pytam bo nie moge znalezc po numerze części mojej, a juz chyba 3 na allegro z konćówka T znalazłem
  17. Witam wszystkich zgromadzonych, planuje zmienić swoją "blende" w B7, aktualna trochę spękana jej numer - 8E0807285BB znalazłem inne blendy gdzie różni się tylko końcówka np zamiast "BB" jest ''AA'' czy takowa blenda będzie pasowała? widziałem juz kilka tematów na forum, ale linki chyba są nie aktualne bo przerzuca mnie na strone główną z góry dzieki za pomoc
  18. Bartizbarti opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    --------
  19. Witam mam pytanko, planuje w niedalekiej przyszłości zmianę środkowego tunelu z powodu posiadania obecnie tunelu z uchwytem na "telefon" zaślepienie go zaślepkami nie wchodzi w gre. Jednakże posiadam jedną informacje jakiego tunelu szukać, aby pasował pod przyciski podgrzewania tylnej kanapy? Czy te przyciski kolidują w poszukiwaniu tunelu - Czy trzeba szukać jakiegoś konkretnego?
  20. O to super czyli jeżeli fotele mają regulacje lędźwi ele. + jest podgrzewanie, to wystarczy nowe fotele elektryczne z podgrzewaniem, lędźwiami po prostu podłączyc i wszystko będzie działać? fotele nie będą posiadały pamięci więc chyba nie potrzebuje ciągnać wiązki
  21. Witam serdecznie, szukam informacji nt. dołożenia foteli elektrycznych do A4B7 Aktualnie posiadam elektryczne sterowanie lędźwi, natomiast czytałem gdzieś, że posiadając fotele z lędźwiami dołożenie elektryki to żadnem problem po prostu wpina się wszystko tak samo i powinno ze sobą współgrać. Czy ktoś mógłby to potwierdzić? Dzieki za pomoc
  22. Witam serdecznie od dłuższego czasu zmagam się z problemem dźwięku w A4 B9 2023r. mianowicie, sam fakt ze nagłośnienie jest zdecydowanie cichsze niż w mojej ex B7 z 2006r. czy też A1 z 2011r. to pominę... Lecz zauważyłem dziwną rzecz gdy telefon łączy się z samochodem i puszcza się muzykę na 3/4 głośności jest optymalnie głośno, ale po przejechaniu X kilometrów radio zaczyna grać tak cicho, że podgłośnienie radia na MAXA, daje efekt słabszy niżeli poprzednie ustawienie na 3/4 Czy ktoś zmaga się również z takim problemem? warto udać się z tym do ASO?
  23. Hej sorki ze odpisuje dopiero teraz, ale kolejne problemy z samochodem a widzę odpowiedź w tym temacie, na FIS informacje poprawne drzwi zamkniete/otwarte. Gdy samochód jest zamykany słychać głośniejszy dźwięk zamka niż przy innych drzwiach.
  24. Witam serdecznie posiadam A4 B7 06r. od pewnego czasu lewe tylne drzwi nie otwierają się po otwarciu samochodu, tzn. Gdy zamknę samochód, a następnie otworze drzwi nie działają, trzeba otworzyć je od wewnątrz i od tego momentu drzwi normalnie się otwierają od zewnątrz do momentu następnego zamknięcia samochodu z pilota. Jakieś pomysły?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.