Witam serdecznie, z dwa tygodnie temu zacząłem rozbierać boczek kierowcy w celu sprawdzenia dlaczego nie działają głośniki w drzwiach kierowcy. Okazało się że przetarł się kabelek przylutowalem go i głośniki zaczęły działać. Na następny dzień z oporem zaczęła otwierać się szyba kierowcy nie reagowała na wcisk, dopiero po mocniejszym wciśnięciu zaczęła się otwierać, aż w końcu kolejnego dnia odmówiła posłuszeństwa już po całości. Reszta szyb działa bez zarzutu. Gdy otworze szybę kierowcy z pilota normalnie jestem w stanie poprzez panel ją zamknąć do góry natomiast w dół już nie