Cześć Damianex,
mam identyczną sytuacje jak Ty miałeś, mam aktualnie taki sam soft USA MHI2Q_US_AUG22_P3639 MU:0918 i chce zrobić konwersje na EU oraz wgrać europejski MHI2Q_ER_AUG22_P5092 w ten sam sposób jak Ty z M.I.B. Czy mógłbyś opisać krok po kroku jak to zrobiłeś? Same patchowanie jednostki M.I.B.'em wiem jak zrobić jednak chodzi o rzeczy dodatkowe do konwersji i wgrywanie potem nowego softu EU. Strona mibsolution.one na ten moment jak wiemy nie działa gdzie jest to podobno opisane a nigdzie indziej nie mogłem znaleźć dokładnych informacji na ten temat.
Druga sprawa to czy mógłbyś wrzucić link skąd aktualnie pobrać soft MHI2Q_ER_AUG22_P5092 MU: 1329 lub mógłbyś udostępnić?
Pozdrawiam!