-
Wymiana radia na nie oryginalne w A4 B6
Jest to problem mechaniczny, podczas wymiany radia postanowilem wyczyscic przyciski klimatronica poniewaz przycisk auto po stronie pasazera byl dosc mocno przybrudzony i nie odbijal, ale niestety podczas czyszczenia wyskoczyla jedna rolka od regulacji temperatury foteli ale kiedy probowalem ja zlozyc spowrotem wyskoczyla ta z 2 strony, wiec poprostu ustawilem je w tej samej pozycji bodajze 0 wcisnalem plastikowe elementy wraz ze sprezynka i zablokowalem tymi walcami na koncu. Niestety juz po odpaleniu auta fotele z regulacja w pozycji 0 zaczely grzac i tak od 0 do 6 nie ma mozliwosci ich wylaczenia i teraz mam pytanie jak powinienem zlozyc te rolki poprawnie, poniewaz jest to dosc uciazliwe fotele grzeja dosc mocno co przeszkadza podczas jazdy a przy tej pogodzie nie moge wylaczyc klimy calkowicie poniewaz szyby automatycznie zaczynaja parowac zreszta niekiedy rano jest jeszcze szron na szybach wiec klima musi chodzic.
-
Wymiana radia na nie oryginalne w A4 B6
Dziekuje bardzo za pomoc pewnie zaplacil bym pare groszy za ta bzdure gdybym podjechal do jakiegos serwisu zeby mi to podlaczyli. A znasz sie moze na sterowaniu climatronika? to juz inny temat, ale byc moze bedziesz mogl mi pomoc.
-
Wymiana radia na nie oryginalne w A4 B6
- Wymiana radia na nie oryginalne w A4 B6
Radio to nic specjalnego PIONEER DMH-G220BT. Potrzebowalem auto w kombi tylko na dojazd do pracy i ewentualnie wozic ze soba narzedzia tym autem a w oryginalnym radiu odtwarzacz cd byl uszkodzony i nie ma sensu inwestowac w drogi sprzet- Wymiana radia na nie oryginalne w A4 B6
Super radio ożyło w sumie moglem sie domyslic po kolorze tych kabli zeby je polaczyc. Mam jescze jedno pytanie, czy separator ze zdjecia bedzie dobry a jezeli tak to gdzie ewentualnie powinienem wpiac ten niebieski kabelek?- Wymiana radia na nie oryginalne w A4 B6
tak jest to system bose zapomnialem napisacJM89 obserwuje zawartość Wymiana radia na nie oryginalne w A4 B6- Wymiana radia na nie oryginalne w A4 B6
Witam. Wiem ze temat pewnie wielokrotnie przerabiany, ale przeszukujac internet nie znalazlem rozwiazania, dlatego zwracam sie z prosba o pomoc, poniewaz nie za bardzo wiem jak to ugryzc. Chcialbym podlaczyc w swojej A4 radio PIONEER, na zdjeciach przedstawiam wszystko co mam do podlaczenia radia. Jedyne co moge powiedziec to po kilku probach podlaczenia radia w roznych konfiguracjach, czyli mala z auta do tej z radia i duza z auta poprzez te czerwone az do brazowej wpietej do kostki radia brak jakiego kolwiek dzwieku(przod i tyl). Druga sprawa to po wpieciu anteny w obu konfiguracjach czyli czarna z auta przez ta srebrna przedluzke lub zolta fakra z auta z zielona przedluzka po probie wyszukania jakiejkolwiek stacji radio leci w kolko nie znajdujac zadnej stacji tak jakby antena wogole nie byla podlaczona. Z gory dziekuje za pomoc i mam nadzieje, ze ktos doradzi co z czym polaczy, zeby radio w pelni dzialalo. - Wymiana radia na nie oryginalne w A4 B6
JM89
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta