Treść opublikowana przez Mateusz971103
-
Drgania na D i R w Audi A4 B9
U mnie właściwie raz te wibracje są a raz ich nie ma a dźwięków żadnych nie ma rano jak zawsze odpalam na zimnym ??♂️
-
Drgania na D i R w Audi A4 B9
Wsiadam teraz do auta wbijam R wibracji brak co to może być raz jest Ok a raz nie , jakby był to dwumas drgało i hałasowalo by cały czas
-
Drgania na D i R w Audi A4 B9
U ciebie były same drgania czy było coś jeszcze słychać ?
-
Drgania na D i R w Audi A4 B9
A jeśli to dwums to ile km mogę na nim przejechać ?
-
Drgania na D i R w Audi A4 B9
- Drgania na D i R w Audi A4 B9
Na zimnym trochę bardziej niż na ciepłym . Tylko to jest tak ze raz jak odpalę auto to drga na d i r a raz jak odpalę nie drga wogole ??♂️- Drgania na D i R w Audi A4 B9
U ciebie tez nic nie słychać na zimnym silniku ? Bo u mnie totalnie nic i raz drga na tych biegach a raz wogole ??♂️- Drgania na D i R w Audi A4 B9
Witam czy uszkodzony zawór regulatora ciśnienia oleju powoduje na postoju drgania na biegu D i R- Drgania na D i R
Witam czy uszkodzony zawór regulatora ciśnienia oleju powoduje na postoju drgania na biegu D i R - Drgania na D i R w Audi A4 B9