-
Otwór na wkrętke do holowania z przodu
Ehh to chyba wszystko jasne ? Dzięki serdeczne ?
-
Otwór na wkrętke do holowania z przodu
To uderzenie musiało być srogie skoro aż tak ją przestawiło ? Osobiście uderzyłeś czy jak? Wszystko się chyba wyjaśniło, nie chce mi się z ciekawości zderzaka ściągać szczerze mówiąc żeby ten otwór namierzyć ?
-
Otwór na wkrętke do holowania z przodu
Czy Anglik czy nie wg google otwory są po tej samej stronie dlatego zgłupiałem ?
-
Otwór na wkrętke do holowania z przodu
Koleś który przyjechał lawetą stwierdził że auto było bite i było coś rzeźbione co spowodowało moje mieszane uczucia ?
-
Otwór na wkrętke do holowania z przodu
Też o tym myślałem ale jakby była obrócona to te mocowanie którymi przykręcasz do chłodnicy by się nie pokrywały znowu
-
-
Otwór na wkrętke do holowania z przodu
Siema. Miałem ostatnio małą przygodę ze swoim B8 2008r w avancie i trzeba było wzywać lawetę. Wyciągam ten uchwyt do holowania z bagaja, wyciągam zaślepkę z przedniego zderzaka i ku naszemu zdziwieniu nie ma otworu żeby ją wkręcić ? Poświęciłem latarką, ile się dało zajrzałem do środka i nie widać żadnego otworu w belce. Od razu przyszło mi do głowy że może belka jest z wersji angielskiej i coś było rzeźbione ale wujek Google wyjaśnił temat że nie ma różnicy i ten otwór znajduje się w 1 miejscu i zagadki do tej pory nie rozwiązałem. Pozdrawiam
-
Concert nie ma Bluetooth ?
Czyli najlepszym wyjściem będzie to co wysłałeś ? Dziękuję za pomoc ?
-
Concert nie ma Bluetooth ?
Czym różni się od tego? Cenowo jest spora przepaść, tylko w tym piszą o tym AUXie a w tym Twoim ani słowa że trzeba go aktywować ?
-
Concert nie ma Bluetooth ?
Jest w schowku, Audi Music Interface Ale dalej nie wiem jak zrobić tego auxa ?
-
Concert nie ma Bluetooth ?
A coś z pl rynku?? Myślałem o czymś takim, albo o module który bodajże podpinasz pod to wejście AMI? To w schowku w każdym razie i w obdywdu przypadkach piszą o aktywnym wejściu AUX. Jak go aktywować w VCDS? Ukrytego menu nie posiadam z tego co czytałem
-
Concert nie ma Bluetooth ?
Aha, czyli fabrycznie nie mam więc jedynym wyjściem jest dołożenie takiego zestawu głośnomówiącego bądź modułu bluetooth? Już się tym interesowałem i żeby jedno i drugie banglało muszę posiadać gniazdo AUX albo chociaż je aktywować w VCDS. Próbowałem różnych sposobów i żaden nie działa ?
-
Concert nie ma Bluetooth ?
Okej, jednym z warunków tego modułu bluetooth i zestawu głośnomówiącego jest włączenie AUXa. Jak pisałem wyżej tego też nie byłem w stanie ustawić
-
Concert nie ma Bluetooth ?
-
Concert nie ma Bluetooth ?
Autoscan Log-WAUZZZ8KX9A143162-229550km-142635mi.txt
-
Concert nie ma Bluetooth ?
Poprzedni właściciel twierdził że miał podpięty telefon, w tej oryginalnej książce audi też jest jakaś instrukcja ale żadna kombinacja typu CAR+SETUP czy CAR + GAŁKA+GÓRNY PRAWY nie działa a po wejściu w tel. Jest komunikat telephone is not installed. Zaraz zejde z kompem to podeślę fote
leszekox
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta