Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Otwór na wkrętke do holowania z przodu


leszekox

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Miałem ostatnio małą przygodę ze swoim B8 2008r w avancie i trzeba było wzywać lawetę. Wyciągam ten uchwyt do holowania z bagaja, wyciągam zaślepkę z przedniego zderzaka i ku naszemu zdziwieniu nie ma otworu żeby ją wkręcić 🤷

Poświęciłem latarką, ile się dało zajrzałem do środka i nie widać żadnego otworu w belce. Od razu przyszło mi do głowy że może belka jest z wersji angielskiej i coś było rzeźbione ale wujek Google wyjaśnił temat że nie ma różnicy i ten otwór znajduje się w 1 miejscu i zagadki do tej pory nie rozwiązałem.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zapomnieli zrobić. Już widziałem taką akcję. Przyjechały dwa nowe Superb-y na podniesienie mocy. Wjazd na hamownię i pierwsza sztuka podpięta. Jak wjechała kolejna to była niespodzianka, bo po zdjęciu zaślepki w zderzaku, nie było otworu w belce 🙃 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może była niechcący obrucona, sama beleczka i otwór do wkręcenia się niepokrywa z otworem w zderzaku ,np przy pracach blacharskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, krzychuG napisał(a):

Może była niechcący obrucona, sama beleczka i otwór do wkręcenia się niepokrywa z otworem w zderzaku ,np przy pracach blacharskich.

Też o tym myślałem ale jakby była obrócona to te mocowanie którymi przykręcasz do chłodnicy by się nie pokrywały znowu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Hugo napisał(a):

Może zapomnieli zrobić. Już widziałem taką akcję. Przyjechały dwa nowe Superb-y na podniesienie mocy. Wjazd na hamownię i pierwsza sztuka podpięta. Jak wjechała kolejna to była niespodzianka, bo po zdjęciu zaślepki w zderzaku, nie było otworu w belce 🙃 

Koleś który przyjechał lawetą stwierdził że auto było bite i było coś rzeźbione co spowodowało moje mieszane uczucia 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Langista napisał(a):

Pewnie pas z Anglika włożony wraz z belką 😁

 Czy Anglik czy nie wg google otwory są po tej samej stronie dlatego zgłupiałem 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leszekox napisał(a):

 Czy Anglik czy nie wg google otwory są po tej samej stronie dlatego zgłupiałem 😜

no ja mam anglika co prawda b6 i otwór jest w tym samym miejscu, a że był uderzony przodem to po zdjęciu zaślepki nie wkręce ucha do holowania bo podłużnia przestawiona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ivanek napisał(a):

no ja mam anglika co prawda b6 i otwór jest w tym samym miejscu, a że był uderzony przodem to po zdjęciu zaślepki nie wkręce ucha do holowania bo podłużnia przestawiona :D

To uderzenie musiało być srogie skoro aż tak ją przestawiło 😅

Osobiście uderzyłeś czy jak?

Wszystko się chyba wyjaśniło, nie chce mi się z ciekawości zderzaka ściągać szczerze mówiąc żeby ten otwór namierzyć 😜

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, leszekox napisał(a):

To uderzenie musiało być srogie skoro aż tak ją przestawiło 😅

Osobiście uderzyłeś czy jak?

Wszystko się chyba wyjaśniło, nie chce mi się z ciekawości zderzaka ściągać szczerze mówiąc żeby ten otwór namierzyć 😜

 

Nie, poprzednik w Anglii 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ivanek napisał(a):

Nie, poprzednik w Anglii 

 

Ehh to chyba wszystko jasne 😜

Dzięki serdeczne 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...