Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ivanek

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ivanek

  1. W listopadzie pojawił się problem, dogiąłem pin masowy i pomogło, dziś przylutuje kawałek przewodu 2,5mm² bo cała lampa przestała współpracować.. Ahh Audi
  2. Ja bym zaś chętnie poszedł w Fiestę ST 😆
  3. Jakoś tak mnie naszło, sam zmieniłem B6 na Fiestę MK8 i jestem bardzo zadowolony. Czasem jak mam się przejechać B7 to se myślę jak ja prawie dekadę wytrzymałem z tym 😆
  4. Może Ford 😂😂.?
  5. Hey, I don't rule out such an option in the future. Finally I analysed for what need car. Moving around 6km to work and home it's not good to ride big 3 liter diesel. B6 consumed around 10 and B7 around 12,5 liter per 100 km, at this moment Fiesta (via computer) 8 liters. Today I installed H7 LED bulb for low beam, in a while I'm going to shop and do some photos. I'm little sad it has poorest headlights but performance is really good, even better than 20 years old B7's bixenon. It's 12 years older car. Thank you for your kind words 🥺
  6. Mały pocisk, nie widzę jakoś wad względem B6. Fiesta jest lepiej wygłuszona, lepsze audio, wyposażenie, 140KM przy 1200kg to jest super, miejsca więcej jak w B6 - bagażnik jest po prostu mniejszy. Na trasie pali niecałe 5l a w mieście teraz na dotarciu ok 8. Prowadzenie to jest inny świat, jednak co Ford na sportowym zawiasie to jego, pakiet zima czyli grzane fotele, szyby i kierownica. Dwukrotnie tańsze ubezpieczenie, części typu klocki i tarcze połowa ceny. Wyleczyłem się po prostu z Audi, jedyne co mnie może przyciąga w obecnej B7 to automat i quattro. We wtorek wkładam nowe Kleber Quadraxer 3 wielosezon, zobaczymy, to będzie moja trzecia zima przód napędem 😆 Już szukam żarówek LED w przednie reflektory Już wstawione H7 LED, włożone wielosezony nowe i można śmigać, jeszcze pióra wycieraczek.
  7. Tera będzie służyć, kupiona w lipcu zaraz po B6, po 4 dniach zerwał się pasek rozrządu, tydzień temu odebrałem z remontu motoru 🫡
  8. Partnerka zerwała niedawno zderzak, znajomy pospawał zaczepy, poprawiłem osłonę silnika i od tej pory przestało stukać, może ta metalowa blacha co łączy osłonę silnika ze skrzynią, nie wiem.
  9. Warto było kupować? Po filmie wygląda jak ten co robiłem własnoręcznie skok miał podobny, dorzucić zestaw regeneracyjny tego jabłka i zostaje oryginalny wygląd z krótszym skokiem. Do fiesty będę dokładał shortshifter z Wielkiej Brytanii za 260 zł 😆😆 Nie ma nic tańszego
  10. They fit perfectly on A4/S4 B6/B7
  11. Była podjęta próba wymiany końcówek drążków kierowniczych, niepowodzenie, tak zapieczone że nie dało rady. Dziś wymieniony olej i filtry, próbowałem wymienić tarcze i klocki przód, niepowodzenie z odkręceniem śrub zacisku, 3 puściły, czwarta trzyma, na klucz Torx 55. Jakie wymiary tych śrub kupić na łeb sześciokątny M10x1.25x52.5 i M10x1.25x62.5? Mi się wydaje że tam są M12, w carprogu nie ma nic w ogóle o tych śrubach, nawet na rysunku. Naprawdę tu wszystko jest albo tak stare albo zapieczone, odechciewa mi się robić. Miałem oddać znajomemu we wtorek ale dziś był czas i chęci no to spróbowałem... Edit, znajomy mi ogarnął, nowe tarcze, klocki i płyn hamulcowy, w końcu nie trzeszczą hamulce.
  12. @black_edition mi chyba wspominał że to robił pod potencjometr fotela kierowcy dlatego pytam, fajnie mieć to osobno
  13. W taki sposób realizujesz podłączenie grzania kierownicy?
  14. Odkryłem przed chwilą, że klapka kluczyka jakby lekko odstaje że można ją docisnąć, ciekawe czy to nie jest wina problemów Edit: Chyba jest poprawa, w nagrodę ją umyłem 😛
  15. No ja słyszałem 5 minut.. 😂
  16. Przegląd zrobiony, poprosiłem diagnoste mi znalazł co stuka, nie znalazł nic, szarpał, ja bujałem za relingi. Dzień po przeglądzie informacja na fis że kończą się klocki 😂😂 A miałem czyścić przedni układ, to jednak po prostu wrzucę nowe tarcze i klocki. oferta czy te będą odpowiednie do vinu WAUZZZ8E06A083561
  17. Rok temu za komplet wszystkich filtrów + 4l oleju do 1,9 dałem 190zl z wysyłką
  18. Zerknijcie sobie w olej Specol, produkowany w rodzinnym mieście Chorzów, specyfikacje i aprobaty spełnia a kosztuje połowę motula. Zalałem do B6 I B7 w zeszłym roku.
  19. Kup dwie te same bez czujnika używane o odpowiedniej wadze
  20. Wkładam właśnie z b7 akumulator i zobaczymy czy to aku czy rozrusznik Aku sprawował się bez problemów.
  21. Cały czas problemy z akumulatorem, odebrałem go w połowie lutego z "gwarancji" oni uznają za sprawny a na zastępczym z B7 nie było żadnych cyrków. Takie teraz robią akumulatory tak? Po 3 latach exixe premium pada
  22. W jaki sposób przełącza te funkcje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.