-
Skrzypienie podczas hamowania i skręcania z hamulcem w A4 B9
Jak sprawdzisz daj znać proszę czy pomogło.
-
Skrzypienie podczas hamowania i skręcania z hamulcem w A4 B9
-
wiciooo obserwuje zawartość Dziwny dźwięk z przedniego lewego koła , Skrzypienie podczas hamowania i skręcania z hamulcem w A4 B9 , Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9 i 1 inny
-
Skrzypienie podczas hamowania i skręcania z hamulcem w A4 B9
Witam! Nawet nie wiem pod jaki temat podpiąć post więc podpinam tutaj. Mianowicie już od pewnego czasu borykam się z dziwnym problemem, podczas dość mocnego hamowania przy niskich prędkościach jak i podczas skręcania z hamulcem słychać dziwne skrzypienie. Dodam również że dzieje się to kiedy auto się nagrzeje bądź podczas dłuższych tras wtedy dźwięk jest trochę głośniejszy. Kiedy jest mokro prawiące ogóle tego nie słychać. Zalaczam krótki filmik, wiem ze filmik nie odda tego dźwięku w 100% ale może ktoś miał podobnie. IMG_5820.mov IMG_5820.mov IMG_5819.mov
-
Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9
Mógłbyś mi ogarnąć te instrukcje oczywiście zapłacę
-
Ciśnienie prawy przod
Kontrolka od ciśnienia opon - prawy przód. Ciśnienie nie ucieka a kontrolka się zapala, czujnik ABS wymieniony i nadal to samo. Po wizycie w AUDI nie stwierdzono usterki. Po kilku dniach błąd znów wyskoczył a ciśnienie nie ucieka.
-
Dziwny dźwięk z przedniego lewego koła
Byłem wszystko sprawdzili, nic nie znaleźli z zawieszeniem wszystko ok
-
Dziwny dźwięk z przedniego lewego koła
Witam serdecznie! Borykam się z pewnym problemem, mianowicie podczas wolnej prędkości po nie równym terenie słyszę jakby było coś luźnego w lewym przednim kole. Również podczas przejeżdżanie przez niektóre progi zwalniające słychać stuknięcie. Ostatnio również zauważyłem podczas skręcania z hamulcem przy troszkę zimniejszej temperaturze powietrza słychać takie delikatne strzelanie również z lewej strony. Czy miał ktoś podobny problem. Auto Anglik także to jest strona pasażera.