Treść opublikowana przez Dzienciol89
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Zaobserwowałem ze jak już się wyłącza sprężarka to na postoju. Podczas jazdy wszystko ok. Stanę w korku albo na światłach i czuć ze inne powietrze ciepłe zaczyna wiać.
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
U mnie na wyłączonej ciśnienie pokazuje 3-4bary.
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
A przez za wysokie ciśnienie może również nie chłodzić tak jak powinna?
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Oki w takim razie zmienię czujnik i może osuszacz żeby mieć czysta glowe
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
ja osobiście Nie zauważyłem żeby nie chłodziła , jedynie jak włączę Econ No ale to oczywiste , wtedy ciśnienie około 40stopni. Po włączeniu klimy rosło do 16-17 max ale nie zaobserwowałem żeby się „wyłączała”. Myślisz ze warto wymieniać ten czujnik czy jeszcze posprawdzać?
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Wiatraki się kreca normalnie i 1 i 2 bieg. dlawik wymieniany , a osuszacz nie.
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Cześć Panowie. A ktoś z was z Wrocławia jest może żeby pomoc? Nowa sprężarka , chodziło super przez dwa tyg , teraz wieje jakby chciało a mie mogło. Pokazało mi raz błąd czujnika ale vcds pokazuje wartości ok moim zdaniem. Na odpalonej klimatyzacji 15-16 barów. mechanik stwierdził ze sprężarka się wyłącza co jakiś czas ale ja tego nie mogę zaobserwować. Coś jeszcze mogę sprawdzić na własna rękę?