-
Michał.audi zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Problem z długimi światłami w A4 B7
mam błąd spalonej żarówki i jak mam ustawione na auto że automatycznie się zapalają światła przy odpaleniu to nie da się odpalić świateł drogowych(długich) a jak zmienię nie na automatyczne tylko samemu przekręcę na światła po prostu to normlanie da się odpalić długie
-
Problem z długimi światłami w A4 B7
co jest nie tak? Wcześniej miałem ustawione na auto i ciągle działały długie nie że ciągle tylko że normalnie dało się włączyć i wyłączyć
-
-
Problem z długimi światłami w A4 B7
witam, mam problem taki że jak włączę zapłon i odpalę auto to wywala błąd spalonej żarówki a żarówki wszystkie są dobre nie ma żadnych ledów nic nie było zmieniane naglę się to stało a problem z długimi światłami jest taki że jak jest w pozycji auto to długie światła są tylko wtedy jak przytrzymam manetkę do siebie a jak włączę ręcznie światła to normlanie działają długie a na auto ciągle miałem i działały długie i nie wiem czy to przez błąd spalonej żarówki tak się stało czy co
-
Inspekcja olejowa nie da się skasować
też tak myślałem właśnie że można dzięki za odpowiedz
-
Inspekcja olejowa nie da się skasować
Witam, Mam taki problem że wyświetla mi się serwis oleju i nie mogę skasować tego przyciskami na liczniku bo przyciski na liczniku mi nie działają już długo godzinę i datę zawsze sobie ustawiałem przyciskami na manetce i teraz pytanie czy da radę usunąć to komputerem czy muszę specjalnie naprawiać przyciski żeby to usunąć?
-
Felga 17 7.5 szeroka i opona 235/45/17 czy wejdzie i nie będzie obcierać?
bo trzeć nic na pewno nie będzie bo najbardziej się boję żeby nie być felg i opon w plecy
-
Felga 17 7.5 szeroka i opona 235/45/17 czy wejdzie i nie będzie obcierać?
ale taki zestaw jak pisałem to chyba sensownie z tą oponą będzie wyglądać?
-
Felga 17 7.5 szeroka i opona 235/45/17 czy wejdzie i nie będzie obcierać?
właśnie ja chce kupić z et 35 to będzie dobrze wszystko?
-
Felga 17 7.5 szeroka i opona 235/45/17 czy wejdzie i nie będzie obcierać?
Witam. chce kupić felgi 17 7.5 szeroka i opony 235/45/17 auto oryginalne zawieszenie i mam pytanie czy wejdzie i nic nie będzie obcierać i czy dobrze będzie wyglądał taki zestaw. auto to audi a4 b7 avant s line 2008r