Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z długimi światłami w A4 B7


Michał.audi

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam problem taki że jak włączę zapłon i odpalę auto to wywala błąd spalonej żarówki a żarówki wszystkie są dobre nie ma żadnych ledów nic nie było zmieniane naglę się to stało a problem z długimi światłami jest taki że jak jest w pozycji auto to długie światła są tylko wtedy jak przytrzymam manetkę do siebie a jak włączę ręcznie światła to normlanie działają długie a na auto ciągle miałem i działały długie i nie wiem czy to przez błąd spalonej żarówki tak się stało czy co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Czytałeś sam co napisałeś?

co jest nie tak?

Wcześniej miałem ustawione na auto i ciągle działały długie nie że ciągle tylko że normalnie dało się włączyć i wyłączyć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co zrozumiałem z twojego postu to to, że masz błąd spalonej żarówki mimo, że wszystkie żarówki są sprawne.

Pozostała część to jakiś (za przeproszeniem) bełkot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, steve69 napisał(a):

Jedyne co zrozumiałem z twojego postu to to, że masz błąd spalonej żarówki mimo, że wszystkie żarówki są sprawne.

Pozostała część to jakiś (za przeproszeniem) bełkot.

mam błąd spalonej żarówki i jak mam ustawione na auto że automatycznie się zapalają światła przy odpaleniu to nie da się odpalić świateł drogowych(długich) a jak zmienię nie na automatyczne tylko samemu przekręcę na światła po prostu to normlanie da się odpalić długie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegom chodzi o język polski i styl pisania :)

Tak zachowują się światła na auto.... Tzn ze długimi możesz tylko "migać" ciągnąć manetkę do siebie. 

Błąd dotyczy której spalonej żarówki? Może coś nie łączy, może jednak jest tam led z rezystorem, a może jest bliska przepalenia. 

Postaw czasem przecinek czy kropkę, a będzie się lepiej czytało Twoje posty. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...