-
Czujnik kąta skrętu w A4 B6
Wymieniany był czujnik 6 miesięcy temu błąd powrócił a gość który mi kodował teraz nie potrafi tego zrobić ponownie
-
Stanleyy41 obserwuje zawartość Czujnik kąta skrętu w A4 B6
-
Czujnik kąta skrętu w A4 B6
Witam szukam mechanika w Malborku który ogarnie skalibrowanie czujnika kąta skrętu ponieważ po przejechaniu kilku kilometrów zapalanie się kontrolka kontroli trakcji . Z góry wielkie dzięki .
-
Problem z elektryką w A4 B6
Dlatego szukam kogoś kto się zna na tym z okolic Malborka ,bo ja nie mam VCDs żeby przy tym posiedzieć , nie mam już siły od sierpnia się bujam z tym a tu zero ABS i ESP .
-
Problem z elektryką w A4 B6
Nie wiem czy źle wpisywali kod czy sterownik nie przyjmował kodowania , po wprowadzeniu kodu pisało kodowanie nie poprawne
-
Problem z elektryką w A4 B6
Ja nie potrafię bo nie mam sprzętu ale pokazywałem 2 znajomym co mają VCDs i żaden nie ogarnął ręce mi już opadają . Może znacie kogoś w okolicy Malborka kto ogarnie to ?
-
Problem z elektryką w A4 B6
Ja chyba trafiam na samych nieudaczników od VCDs bo nikt nie może sobie poradzić ,zima nadchodzi a tu brak ABS i ESP dramat
-
Problem z elektryką w A4 B6
Nie mam czyli trzeba podłączyć spowrotem stary moduł i zrobić skan ?
-
Problem z elektryką w A4 B6
Nie bo nie wiedziałem że trzeba
-
Problem z elektryką w A4 B6
Ma
-
Problem z elektryką w A4 B6
Dzisiaj wymieniłem moduł wszystko wróciło do normy oprócz tego że nie działa przycisk w prawej manetce od sprawdzania kilometrów i spalanego paliwa i wyświetliła mi się kontrolka hamulca, ABS,ESP
-
Problem z elektryką w A4 B6
-
Problem z elektryką w A4 B6
Dzięki wielkie jutro zacznę ogledziny
-
Problem z elektryką w A4 B6
Dzięki wielkie panowie za informację jutro dam znać jak postępy
-
Problem z elektryką w A4 B6
Ok jutro się wezmę po pracy za oględziny i dam znać a jeśli dojdzie do wymiany modułu kierownicy to czytałem że muszę się liczyć z kodowaniem więc pewnie sam tego nie zrobię .
-
Problem z elektryką w A4 B6
Jakoś konkretnie ? Miernikiem czy oględziny wzrokowe ,możesz jakoś poprowadzić mnie przez ten proces nie ukrywam jestem zdesperowanym laikiem ?