-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Tak
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
W takim razie miałbym jeszcze raz prośbę o podzielenie sie tymi skryptami na VCP jesli to możliwe. Pozdrawiam
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Czy przez VCP idzie ten sam skrypt co odisem?
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Niestety na Twoim skrypcie to samo. Nic sie nie zmieniło
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Witam przysiadłem w końcu do tematu po długim czasie z braku czasu ale niestety plik ktory mi wysłałeś „nie istnieje”. Nie wiem czy plik był udostępniony czasowo czy po prostu jest uszkodzony.
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Dzieki, w poniedziałek spróbuje ogarnąć temat i napisze jakie rezultaty.
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Masz moze jakis sprawdzony skrypt? Moge spróbować na innym. Dziwne jest tylko to ze na tym moim kilkanaście aut śmiga normalnie i tylko w dwóch przypadkach takie fake….
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
No właśnie. Wiele aut weszło bez problemu i działa bez zarzutu. Ten przypadek wydarzył sie w a4 i jeszcze jednym Q7.
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Oryginal głowica
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Scrypt odisem
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Tak
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Niestety nic to nie zmienia. Mapa na automatycznym zoomie powiększa sie i zmniejsza (tak samo na rolce) ale nadal centralna część mapy z znacznikiem lokalizacji znajduje sie na środku całego wyświetlacza „pod obrotomierz”
-
PrzEmeKwro obserwuje zawartość Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Witam, moze ktoś spotkał sie z podobnym problemem. Pacjent a4 b9 2017 H12 soft 0379. Po wrzuceniu sport layout wszystko działa poprawnie poza obrazem mapy. Tzn zmieniając widok mapy na małe okno z lewej strony, nie pomniejsza widoku mapy tylko jakby narzucało nakładkę zegarów na obraz całej mapy pod spodem. W efekcie widoczny jest tylko wycinek „lewej czesci” mapy a nie centrala część z znacznikiem lokalizacji. ma ktos pomysł?
PrzEmeKwro
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta