-
Ubywa płynu chłodniczego w A4 B9 35TFSI 150KM
Nie, sam zauwazylem
-
Ubywa płynu chłodniczego w A4 B9 35TFSI 150KM
Ok, dzięki, będę obserwował. Ale czy ten płyn o oznaczeniu G13 bedzie ok?
-
-
Ubywa płynu chłodniczego w A4 B9 35TFSI 150KM
Cześć, zauważyłem ostatnio, że poziom płynu chłodniczego jest trochę poniżej minimum. Czy powininem to być jakiś powód do obaw czy taki ubytek jest do zaakceptowania? (przebieg 22 tys). I drugie pytanie które mam to typ płynu który powinienem dolać. G13 jest ok? W instrukcji znalazłem info, że powinno się dolewać G12evo + wodę destylowaną, z kolei gdzieś w necie wyczytałem, że G13. Z góry dzięki za odpowiedź! Darek
-
Felgi 17' + zimowe opony
Ok dziekuje.
-
Felgi 17' + zimowe opony
Cześć, Z góry przepraszam, jeżeli pytanie jest banalne ale nie jestem mistrzem w tym temacie. Obecnie jeżdzę na 18' i na zimę chcialbym kupić 17' + opony 225/50/17. Raczej chcialbym kupić jakieś używane OE, np. coś takiego 8W0601025P (5x112 7Jx17 ET42) Wyczytałem gdzieś, że ten model występował też w szerokości 7,5. https://www.original-felgen.com/8w0601025e8z8.html Jakie to ma znaczenie i czy taka sama opona moze być montowana do alufelgi o szerokości 7 i 7,5?
-
Czujniki cisnienia powietrza w kołach- gdzie?
Bardzo dziękuję za odpowiedź.
-
Czujniki cisnienia powietrza w kołach- gdzie?
Cześć, Od niedawna jestem posiadaczem A4 B9 z 2022r i chciałbym na zimę kupić oddzielne alufelgi + opony. Mam w związku z tym pytanie czy wszystkie modele A4, również te po FL mają czujniki ciśnienia powietrza mierzone przez ABS czy też może u mnie będą wewnętrzne? Zerknąłem do instrukcji i jest tam informacja o tym, że są mierzone ABS i trochę się zdziwiłem, ale ogólnie to byłaby dobra informacja pod względem kosztów związanych z całą tą imprezą. Pozdrawiam, Darek
Darek1984
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta