-
DamKac875 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Czujniki temperatury w A4 B7 1.6
Super to opisałeś dzięki wielkie? tak czy tak zamówiłem oryginał 06A919501A do soboty ma przyjść... miałem problem z niedogrzanym silnikem na komputerze wyskoczył błąd czujnika temperatury obieg otwarty coś tam coś tam wymieniłem termostat i czujnik Górny błędy poznikały objawy w dużej mierze tez z tym że podczas jazdy temperatura znowu spadała... pomyślałem że trefny termostat kupiłem go chyba za 12 euro z uwagi na -41% zniżki ostatnio wymieniłem ten termostat na oryginał 185 euro w aso w Niemczech i podczas wymiany zainteresowałem się tym czujnikiem na dole bo i plyn wymieniałem cały wcześniej go nie zauważyłem szukałem informacji na jego temat ale nigdzie dosłownie nigdzie nie ma nic więcej prócz info o tym górnym 4 pinowym... KATASTROFA
-
Czujniki temperatury w A4 B7 1.6
???????????? To jest ten Górny liczba zestykow 4 ... koledze już podziękujemy za wypowiedzi bo skoro z takimi prostymi rzeczami dajesz sobie radę sam wychodzi na to że części do audi kupujesz od smarta i na odwrót
-
Czujniki temperatury w A4 B7 1.6
Każda mi znana ... to ty pokaż chociaż jedną gdzie JEST NAPISANE że zgodny bo jak narazie prócz napinania nic nie wniosłeś do tematu Zamawiam dam znać czy gra
-
-
Gdzie znajduje sie czujnik temperatury wody? audi a4 b6 1.6 alz
Nic nie mam w tym temacie przeczytaj dobrze... w tym silniku jeden jest na górze między silnikiem a ścianą grodziową a drugi na wężu przy chlodnicy na dole. Potrzebuję kod producenta tego dolnego
-
Czujniki temperatury w A4 B7 1.6
Wszędzie gdzie podaję ten kod dwupinowego czujnika wychodzi ze niezgodny ...napewno pasuje do 1.6 ALZ ?
-
Gdzie znajduje sie czujnik temperatury wody? audi a4 b6 1.6 alz
A ten dolny ?
-
Czujniki temperatury w A4 B7 1.6
Witam w modelu z silnikiem 1.6 alz są dwa czujniki temperatury jeden górny między silnikiem a ściana grodziową a drugi na wężu chlodnicy na dole przy chlidnicy. Czy ktoś wie jaki czujnik jest na dole i za co odpowiada ? Może ktoś wymieniał ten dolny i ma jakiś kod producenta czy coś?